Автомобіль Hyundai Sonata 20 LPi зі стриманими 146 кс та 6-автомат

Hyundai Sonata 20 LPi 146 кс 6-авт

Sonata 20 LPi – це автомобіль, який поєднує в собі економічність та екологічність. Основною особливістю цієї моделі є гібридний двигун, який працює на LPG – скрапленому газу.

undefinedSonat – це автомобіль, який поєднує в собі економічність та екологічність. Основною особливістю цієї моделі є гібридний двигун, який працює на LPG – скрапленому газу.”>

Гібридний двигун поєднує у собі два різних джерела енергії: скраплений газ та бензин. Це забезпечує зниження споживання палива та негативного впливу на довкілля. Завдяки впровадженню газової складової, Sonata 20 LPi забезпечує максимальну економію палива та низькі рівні викиду шкідливих речовин.

Гібридни забезпечує максимальну економію палива та низькі рівні викиду шкідливих речовин.”>

Даний автомобіль оснащений 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач, що забезпечує плавні переключення і комфортне водіння. Завдяки сучасним технологіям, Sonata 20 LPi має максимальну потужність 146 к.с. та швидкісний режим розгону. Водій може насолоджуватися не тільки безпроблемним рухом по дорозі, але і задовольненню від високої продуктивності власного автомобіля.

Дани має максимальну потужність 146 к.с. та швидкісний режим розгону. Водій може насолоджуватися не тільки безпроблемним рухом по дорозі, але і задовольненню від високої продуктивності власного автомобіля.”>

НашМото