Автомобіль з українською сім’єю потрапив у річку, а двоє дітей опинилися у великій небезпеці

Автомобіль з українською родиною впав у річку двоє дітей опинилися у пастці

Трагедія сталася вчора на одній з місцевих доріг, коли автомобіль з українською родиною впав у річку. Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди, двоє дітей опинилися у пастці.

undefinedТрагеді“>

За попередніми даними, аварія сталася вночі, коли водій автомобіля не впорався з керуванням та в’їхав у річку. Водій і дорослі пасажири встигли самостійно залишити автомобіль, але діти застряли у салоні.

За попередніми даними, аварія сталася вночі, коли водій автомобіля не впорався з керуванням та в'їхав у річку. Водій і дорослі пасажири встигли самостійно залишити автомобіль, але діти застряли у салоні.

Свідки заявляють, що з машини чулися пронизливі крики дітей, які намагалися втекти з затопленого автомобіля. Місцеві жителі відразу ж викликали рятувальників і розпочали сумісні зусилля для допомоги дітям.

undefinedСвідк“>

Зараз обставини аварії з’ясовують правоохоронні органи, а рятувальникам поспішають на місце події. Надіємось, що інцидент завершиться без жертв і усі постраждалі отримають необхідну допомогу вчасно. Головне на даний час – швидко та ефективно врятувати дітей і врятувати родину від хижацької природи.

undefinedЗара“>

НашМото