Боротьба між Nissan Leaf та Volkswagen e-Golf: як вибрати найкращий електромобіль – ВІДЕО

Nissan Leaf проти Volkswagen e-Golf - RACE - який автомобіль вибрати ВІДЕО

Проблема електромобілів в тому, що холодна погода може значно вплинути на роботу батареї. При температурі більше 25 градусів Цельсія втрата потужності акумулятора може бути меншою, ніж 1% на 100 кілометрів. Однак, коли температура опускається нижче 5 градусів, енергоспоживання зростає і ця проблема стає актуальною.

У відео, яке зняв Juha-Pekka Nyland, він проти ставив два електромобілі – Nissan Leaf та Volkswagen e-Golf. Незважаючи на те, що в обох автомобілів були однакові батареї – 30 кВт*год, їх енергоспоживання було різним.

На першому етапі гонки, який мав запас покриття 30 кілометрів, обидва автомобіля починали з повністю зарядженою батареєю та в однакових умовах. В результаті Leaf прибув на зарядку з більшим запасом енергії, ніж e-Golf.

На другому етапі гонки, довжина якого була приблизно 100 кілометрів, водії автомобілів розпочинали з 50% заряду акумулятора. Nissan Leaf рухався з більшою швидкістю та прибув на фініш з більшим запасом енергії, ніж Volkswagen e-Golf.

Висновок з цього експерименту такий, що Nissan Leaf має краще енергоефективність та енергозапас, ніж Volkswagen e-Golf. Тож, якщо ви шукаєте електромобіль з більшим діапазоном та меншим енергоспоживанням, то вибір очевидний – Nissan Leaf.

Загалом, раніше відомо було, що обидва автомобілі доволі зручні та передбачувані в керуванні. Однак, в цьому випробуванні Nissan Leaf показав себе з кращої сторони. Його більший запас ходу дозволив водію почувати себе впевненіше та спокійніше під час гонки.

1 етап

1 етап

Перший етап перегонів Nissan Leaf проти Volkswagen e-Golf розпочався з повністю зарядженими батареями обох автомобілів. Обидва автомобілі стартували одночасно, і через кілька секунд після старту відразу виявили різницю в енергоспоживанні.

Незважаючи на те, що Nissan Leaf був більш потужним автомобілем, його батарея виявилася менш ефективною, особливо на початку етапу. Така проблема спричинена низькими температурами, які були в той день. Водій Nissan Leaf, Б’йорн Ніленд (Bjørn Nyland), раніше натрапляв на цю проблему й знав, як її вирішити.

Водій Nissan Leaf виявився більш досвідченим, бо запас його акумулятора був дещо більшим, ніж у Volkswagen e-Golf. Завдяки цьому він міг робити деякі економніші рухи, особливо на відрізках з прямими дорогами. Таким чином, він зміг керувати споживанням енергії свого автомобіля і зберігати запас енергії для більш важких ділянок маршруту.

Хоча Volkswagen e-Golf мав менший запас енергії, водій зробив важливе відкриття – його автомобіль був більш ефективним в економії енергії. Використовуючи спеціальні налаштування, він зміг зменшити енергоспоживання і зберегти значну кількість енергії, що дозволило йому зрівнятися з Nissan Leaf на більш тяжких ділянках зі спусками і підйомами.

На цьому етапі Nissan Leaf проїхав близько 200 кілометрів, а Volkswagen e-Golf – трохи більше. Це значило, що незважаючи на більше енергоспоживання Nissan Leaf, він все ще мав запас енергії, лише трохи менший, ніж у Volkswagen e-Golf.

 • Накопичений запас енергії Nissan Leaf: близько 50 кілометрів
 • Накопичений запас енергії Volkswagen e-Golf: близько 70 кілометрів

На цьому етапі Nissan Leaf випередив Volkswagen e-Golf на кілька кілометрів завдяки своєму більшому запасу енергії, але Volkswagen e-Golf був на шляху до наздогнання його завдяки своїй більш ефективній технології.

Цей етап був цікавим і символізував початок довгої гонки між двома електромобілями. Багато ще попереду, і це був лише початок.

2 етап

На другому етапі гонки Nissan Leaf проти Volkswagen e-Golf було вирішено перевірити хід гонщиків у реальних умовах. Кожен водій змагався за час, який йому був наданий на проїзд певної відстані.

Незважаючи на те, що Nisssan Leaf має менший аккумулятор (40 кіловат-години) у порівнянні з Volkswagen e-Golf (35,8 кіловат-години), він все ж зміг проїхати більшу відстань. Це пояснюється більшим енергоспоживанням Volkswagen e-Golf через його більший розмір.

Водій Nissan Leaf проїхав 34,3 кілометрів на одному заряді батареї, в той час як водій Volkswagen e-Golf зміг проїхати лише 31,1 кілометрів за такий же час. Незважаючи на те, що e-Golf має більший запас ходу на папері (290 кілометрів) у порівнянні з Leaf (243 кілометри), на практиці це давало менший результат.

Окрім того, водій Nissan Leaf зазначив, що в його випадку проблема з градусами не виникла, оскільки йому був включений обігрів сидінь, а також обігрів volkswagen знижує заряд автомобіля при використанні.

Також зазначено, що у багатьох хвилинах Volkswagen e-Golf зарядка діяла швидше, ніж в Nissan Leaf. Однак Nissan Leaf переважав завдяки своєму зарядному пристрою, який може зарядити батарею на один відсоток за всього 10-15 хвилин. Водій Volkswagen e-Golf в свою чергу підтвердив побоювання експерта Bjorn Nyland, який прибув до висновку, що він не зможе управляти автомобілем Volkswagen e-Golf протягом кілька годин, оскільки у нього немає приладу carbon-fibre steering wheel, який б на градусах тримав холодну.

Отже, на цьому етапі Nissan Leaf продемонстрував кращі показники, проте Volkswagen e-Golf також не втратив своєї конкурентоспроможності.

3 етап

3 етап

Nissan Leaf Volkswagen e-Golf
Було всього кілька кілометрів Не мав енергії після 100 кілометрів
Заряджений на 30% більше Мав ще кілька миль
Раніше прибув на мету Немає довідки

Також водій показав, що в кінці суботника через кілька годин ходу водій зупинився, щоб зарядити свою батарею. Батарея Nissan на 80% заряджена. Але це було близько до завершення і йому довелося розрахувати, що їхати цих кілька миль

4 етап

На четвертому етапі гонки вже було близько до завершення змагання між Nissan Leaf та Volkswagen e-Golf. Обидва автомобіля водилися дуже близько один до одного, проте водій Nissan Leaf виявився трохи більш вправним на рулі й зміг вийти на лідируючу позицію.

Незважаючи на те, що кілометри пробігу вже були за спиною, проблема енергоспоживання виникла для обох автомобілів. Акумулятора Зустрічала швидко, і водіям довелось зупинитися для зарядки. Проте, зарядка зайняла не настільки багато часу, як було передбачено, і обидва автомобіля знову були на ходу.

Одна з ключових причин того, чому Nissan Leaf був ефективнішим, полягала в його батареї. П раніше перед початком гонки, гравці вимірили об’єм батареї у Nissan Leaf та Volkswagen e-Golf. У Nissan Leaf було запасу більше заряду, що дозволило йому проїхати і деякі додаткові кілометри.

Відомий водій і блогер Bjørn Nyland згадував про те, що Nissan Leaf має більше енергії окремої клітини. Це дозволило автомобілю вести гонку навіть при -25 градусів Цельсія. Водій Volkswagen e-Golf не був так щасливий, його автомобіль не міг продовжити рух після декількох дюймів мокрого снігу.

На цьому етапі Nissan Leaf переміг Volkswagen e-Golf завдяки своїм перевагам у заряді акумулятора і енергоспоживанні. Володіння Nissan Leaf дозволило водію проїхати кілька додаткових кілометрів і зайняти перше місце.

Етап 5: підбиття підсумків

Етап 5: підбиття підсумків

Після цікавих змагань між Nissan Leaf та Volkswagen e-Golf, автомобіль Nyland вирішив підбити підсумки.

Запас ходу електромобіля Nissan Leaf становить близько 240 кілометрів, що є хорошим результатом. За такої відстані автомобіль витрачає приблизно 33 кВт-год енергії. Також, водій Ниссан відзначив, що за добу його авто зміг проїхати 170 кілометрів.

Автомобіль Volkswagen e-Golf також проявив гарну ефективність на дорозі. Запас ходу цього електромобіля приблизно такий же, як і у Nissan Leaf – 240 кілометрів, проте енергоспоживання становить лише 28 кВт-год. Це означає, що більш економічний варіант – це Volkswagen e-Golf.

Незважаючи на те, що зарядний порт в електромобілі Nissan Leaf було складніше використовувати, також була проблема з температурою. Батарея почала перегріватися при високих градусах і впливати на запас ходу. В той же час, вопреки таким проблемам, Nissan Leaf прибув з більшим запасом ходу до фінішу.

Отже, після кількаетапного змагання можна зробити висновок, що якщо водій шукає автомобіль з меншим енергоспоживанням, що дає більший запас ходу, варто обрати Volkswagen e-Golf. Але, якщо важливо мати більшу впевненість в запасі ходу та можливості використовувати зарядні станції, то кращим варіантом буде Nissan Leaf.

Volkswagen e-Golf – думка водія

Volkswagen e-Golf – думка водія

Після успішного етапу, де Nissan Leaf змагався проти Volkswagen e-Golf, водій останнього поділився своїми думками щодо цього електромобіля.

Водій зазначив, що незважаючи на кілька проблем зі зарядними станціями та зарядкою, він був задоволений експлуатацією Volkswagen e-Golf. Він також відзначив, що автомобіль має хороший запас ходу, що дозволяє йому подолати близько 200 кілометрів на одному заряді батареї.

Однак, водій зазнав кілька проблем з енергоспоживанням автомобіля. Він стверджує, що раніше він користувався Nissan Leaf, який мав кращий рівень енергоефективності. Volkswagen e-Golf мав більше споживання електроенергії, особливо під час активної їзди або при низьких температурах, коли було близько -10 градусів Цельсія.

Незважаючи на ці проблеми, водій відзначив комфорт Volkswagen e-Golf, особливо його просторий салон і комфортне кермо. Він також був задоволений дизайном автомобіля, високою якістю матеріалів і кермованістю на дорозі.

 • Плюси Volkswagen e-Golf:
 • Хороший запас ходу
 • Просторий салон
 • Комфортне кермо
 • Якісний дизайн і матеріали
 • Кермованість на дорозі

Водій також зазначив, що Volkswagen e-Golf має кілька недоліків, серед яких високий рівень енергоспоживання і проблеми зі зарядкою. Він відзначив, що на початку його подорожі він зазнав проблеми з акумулятором, проте цю проблему вдалося вирішити в автомобільному сервісному центрі.

 1. Мінуси Volkswagen e-Golf:
 2. Високе енергоспоживання
 3. Проблеми зі зарядкою
 4. Можливість виникнення проблем з акумулятором

Загалом, Volkswagen e-Golf є конкурентним електромобілем, якщо враховувати його плюси і мінуси. Водій впевнений, що, незважаючи на деякі недоліки, цей автомобіль може задовольнити потреби багатьох водіїв, особливо тих, хто шукає комфорт і надійність у своєму транспорті.

НашМото