Як вирішити проблему, якщо ключ зламався у замку запалювання або дверях автомобіля

Що робити якщо ключ зламався у замку запалювання або у дверях автомобіля

У кожного водія час від часу виникають неприємності з ключами. Але найгірше, якщо ключ зламається у замку запалювання або у дверях автомобіля. Це може статися в будь-який момент і викликати багато стресу. Однак, не варто панікувати, але потрібно просто знати, як вирішити цю проблему.

Перш за все, що варто зробити – спробувати уважно розглянути ключа, який застряг у замку. Можливо, видно, що зламався лише верхній шар, а сам ключ зберіг свою цілісність. Якщо таке трапилося, вам можуть знадобитися дріт та інструменти для маніпуляцій зі зламаним ключем.

Коли ключ зламався зовсім, а стирчить лише кілька міліметрів, його можна спробувати потягнути за допомогою пасок, пінцета або іншого подібного інструменту. Це може в простих випадках вирішити проблему. Втім, слід бути обережним і не пошкодити замок.

Якщо ви не можете самостійно витягти ключ або відновити його роботу, краще звернутися до фахівців. Не робіть невдалі спроби самостійно відремонтувати замок, оскільки можна в подальшому зіткнутися з більш серйозними проблемами, які можуть призвести до необхідності заміни замку. З цього приводу краще запобігати такому варіанту і зразу звернутися до фахівців.

Малою кров’ю

Малою кров'ю

Коли ключ зламався у замку запалювання або у дверях автомобіля, може здатися, що ситуація безвихідна. Але не спішіть панікувати! Є спосіби, як вирішити цю проблему “малою кров’ю”.

Перш за все, спробуйте використати інструмент, якщо у вас є під рукою. Наприклад, зовсім купити в магазині замочників спеціальний інструмент для видавлювання ключа. Якщо у вас немає такого інструменту, можна спробувати використати ножик або дротик. Зламайте його на кінеці та спробуйте “витягнути” ключ замок шляхом натискання на бортове кріплення і потягу.

Але увага! Роблячи це, будьте дуже обережні, оскільки можна пошкодити замок або подрібнити стирчить ключа всередині, і в такому разі витягнути його буде вже набагато складніше. Якщо ключ зламався занадто глибоко, то буває навіть конкрети холодильника зняти замок задіївся завжди на виставках насухо.

Важкий випадок

Важкий випадок

Якщо ваш ключ зламався у замку запалювання або у дверях автомобіля, і вам доводиться мати справу з важким випадком, тоді вам знадобиться деякий інструмент. Це може бути дріт або інший подібний предмет.

Існує кілька способів, які ви можете спробувати, щоб відкрити замок запалювання або двері. Переконайтеся, що ви впевнені у своїх діях і матимете достатньо спокою та часу, щоб спробувати кожен з наведених нижче підходів.

  1. Спробуйте видерти ключ, якщо частина його все ще стирчить замком. Використовуйте плоскогубці або інший подібний інструмент, щоб потягнути його зламався ключ.

  2. Якщо ключ зламався зовсім, спробуйте використати дріт або інший холодний металевий інструмент для замків. Зігніть кінець дроту таким чином, щоб він мав форму гачка. Введіть його в замок та спробуйте підняти або повернути якщо зможете дуже обережно. Будьте обережні, щоб не пошкодити замок.

  3. Якщо нічого з вищезазначеного не працює, спробуйте відкрити замок запалювання або двері автомобіля за допомогою дротів або інших інструментів. Вам може знадобитися дещо більше часу і вправності, тому будьте терплячі.

Варто пам’ятати, що ці методи можуть бути незаконними і можуть призвести до пошкодження вашого автомобіля. Краще звернутися до професіоналів, якщо вам необхідна допомога з відкриттям замку запалювання або дверей автомобіля.

Найдешевший спосіб

Найдешевший спосіб

Якщо ключ зламався у замку запалювання або у дверях автомобіля, і ви не хочете витрачати багато грошей на ремонт, потягнути замок може стати найдешевшим способом вирішення проблеми.

Якщо частина ключа стирчить з замка, спробуйте потягнути її за допомогою плоскогубців або іншого інструменту з гачком. Зазвичай, замок не пошкоджується при цьому і вдається вийняти обламаний ключ.

Інша можливість – спробувати вийняти ключ за допомогою невеликого дроту. Згинати кінчик дроту на 90 градусів і спробувати вкрутити його у замок поряд з обламаним ключем. Потім слід спробувати вийняти ключ, утримуючи дріт і повертаючи замок. У цьому випадку, слід бути обережним і не завдаляти пошкоджень замку.

Якщо ключі взагалі зовсім не вдалося витягти, і при цьому замок все ще працює, вам може знадобитися допомога професіонала. Проконсультуйтеся з майстрами або автослесарем, які зможуть вийняти вкоротивший ключ без збитків.

Посібник Примітка
Подумайте про використання інших ключів Деякі інші ключі можуть підійти до замка і допомогти вам
Не використовуйте замок, якщо вам не вдалося витягнути ключ Спроби відкрити замок можуть призвести до пошкоджень і ускладнити його видалення
НашМото