Яка машина має емблему з конем – бренд автомобілів

Марка машини з Конем – на якому авто емблема з конем

У світі існує багато відомих марок автомобілів, але тільки декілька з них можуть похвалитися присутністю коня у своїх логотипах. Ось найвідоміші з них.

Першим брендом, який зійшов на ринок автомобілів з емблемою кінь, був Ferrari. Ця італійська компанія, яка діє вже більше 70 років, створює ексклюзивні спортивні автомобілі. Багато людей вважають, що саме Ferrari – це синонім швидкості і розкіші.

Ще одним знаменитим брендом, який використовує коня у своєму логотипі, є Ford Mustang. Цей американський автоконцерн виробляє машини з 1964 року. Mustang володіє неперевершеним дизайном та потужними двигунами, що привертають увагу шанувальників автомобілів по всьому світу.

Зовсім нещодавно в країні Іран з’явилася компанія Khodro, яка створює автомобілі під маркою “ARGAMAK”. Цей бренд став відомим завдяки своєму логотипу, на якому зображений витривалий персидський аргамак. Журналісти називають новинку “знаменитим іранським Mustang”.

Не можна не згадати Porsche – один з найбільш впізнаваних брендів у світі автомобілів. Логотип компанії містить логотипи двох отримати Німеччини. Єдиноріг-кінь символізує Стутгарт, а шльокавиці – Баден-Вюртемберг. Ця марка вже більше 90 років виробляє штучні машини, що коливаються навіть від розкішних спортивних автомобілів до практичних кросоверів.

Ferrari – марка машини з Конем

Ferrari - марка машини з Конем

Марка автомобілів Ferrari є одним з найвідоміших у світі. Ця італійська компанія, заснована в 1947 році, стала справжнім символом швидкості і розкіші.

Логотип Ferrari складається з чорного коня на жовтому тлі. Цей символічний зображення кінь репрезентує шалений потік, швидкість та красу. Цей красивий логотип був розроблений французьким скульптором Франкі Дзамперіні в 1932 році.

Ferrari – одна з найстаріших марок автомобілей у світі. Цей бренд злучає в собі надійність, якість і розкіш. Окрім того, компанія Ferrari також відома своїми успішними участями в гонках Формули-1.

Ferrari випускає свої автомобілі в Італії, але хоча її штаб-квартира знаходиться в місті Маранелло, авто компанії виробляються в багатьох інших країнах. Наприклад, спеціально для ринку Китаю компанія встановила підприємство для виробництва автівок Ferrari в китайському місті Куньшан. Також, зазвичай на Ferrari можна знайти напис “Made in Italy”.

Ferrari в Ірані

Ferrari в Ірані

Мабуть, найбільш дивною історією пов’язаною з Ferrari є те, що в Ірані був створений власний бренд автомобілів, що називається “Khodro Iran” (буквально “Машина Ірану”). Розробка і випуск цих автомобілів почалася у 1980-х роках і базувалася на моделях Ferrari того часу. Компанія Ferrari не мала нічого спільного з виробництвом цих автомобілів, і сама компанія була досить невдоволена такою ситуацією. Логотип “Khodro Iran” мав вигляд Аргамака – коня, який зійшов з логотипу Ferrari. Проте, у 2010 році Ferrari і Іранський бренд підписали договір, за яким Ferrari продавала ліцензії на використання своїх логотипів і технологій компанії Khodro Iran. В 2015 році бренд Khodro Iran змінив свою назву на Iran Khodro.

Ford Mustang і логотип з конем

Окрім Ferrari, на логотипах чи емблемах більшості світових автомобільних брендів можна побачити зображення коня. Наприклад, логотип Ford Mustang також містить зразок коня. Ford Mustang – це американський автомобіль бренду Ford, який вперше з’явився в 1964 році. Єдине виключення від цього правила – це логотипи марок, які вже мають у своїх назвах слово “кінь”. Наприклад, марка автомобілів Argamak зовсім не має відношення до коней, незважаючи на свою назву.

Ford Mustang

Марка автомобілів Ford Mustang відома по всьому світу своєю емблемою з конем. Цей логотип символізує силу, елегантність та швидкість.

Mustang – це бренд компанії Ford, який виробляється з 1964 року. З тих пір марка стала однією з найвідоміших у світі і досить популярною серед автомобільних ентузіастів.

Логотип марки Mustang зображає коня, який зійшов зовсім зліва. Цей логотип можна побачити на усіх автомобілях Mustang, що випускаються.

Тільки досить небагатьом автоконцернам вдається змінити логотип своєї марки, але Ford Mustang залишився вірним своєму символу у всі часи виробництва.

У місті Khodro, в Ірані, також виробляють автомобілі Mustang, але логотипи на них подібні до оригіналів. Тому, якщо ви бачите логотип з конем, то це справжній Ford Mustang.

Завдяки успіху Mustang, багато інших марок автомобілів прийняли логотипи з конем. Наприклад, сам бренд Porsche використовує логотип з конем у своїй моделі 911 Turbo.

Також, Ferrari використовує образ коня у своїх логотипах, щоб підкреслити швидкість і витонченість своїх автомобілів.

У світі авто Ford Mustang визнано одним з найбільш відомих брендів, який саме завдяки своєму логотипу з конем став таким популярним серед автомобільних ентузіастів.

Porsche – марка машини з Конем

Porsche - марка машини з Конем

Заснований у 1931 році, Porsche є німецьким виробником автомобілів. Історія цього бренду має глибокі коріння, які пов’язані з не менш відомим брендом автомобілів – Ford Mustang.

Логотип

Логотип

Логотип Porsche з орлом символізує складну історію. Зовсім не так, як логотипи інших брендів автомобілів, де тварина символізує характеристики або цінності автомобільного виробника. Відомий своїми спортивними моделями, Porsche вирішив піти зовсім іншою дорогою і взяв за основу логотип престижного бренду Ford Mustang.

Однак, автохондр цієї автомобільної марки зрозумів, що має використовувати в своїх логотипах не зовсім ту саму тварину. І Porsche вирішили змінити коня на більш символічного – арабського коня аргамака.

Порше і Іран

На перший погляд здивуєтеся, чому конь в логотипі Porsche відрізняється від звичайного кінного світу. Але насправді все достатньо просто. У 2006 році певна компанія, пов’язана з іранською державною корпорацією Iran Khodro, зареєструвала собі логотип, дуже схожий на той, що є у Porsche. Тому, щоб уникнути правових проблем, Porsche вирішив замінити свого класичного коня на характерного арабського коня – аргамака.

Тепер замість коня, який зійшов з обоями, Porsche використовує кінь, який зовсім не зійшов з обоями, а просто спішить вперед та символізує ​​швидкість та силу.

Тому, якщо ви бачите на дорогах світу логотип з конем на автомобілі, то це може бути саме Porsche. Так само, як і багато інших брендів, Porsche є одним з найпопулярніших і світово відомих виробників автомобілів.

КАМАЗ

Марка КАМАЗ виробництва компанії ПАО “КАМАЗ” відома своїми вантажними автомобілями і сільськогосподарськими машинами. Логотип марки КАМАЗ містить зображення кінного палиці (кнута) і символізує силу, швидкість та непохитну стійкість на дорозі. Цей образ зійшов на логотип в середині 80-х років і став візитною карткою бренду.

У світовій автомобільній індустрії існує ще один виробник автомобілів з емблемою коня. Це компанія Ford. Логотип Ford також містить зображення кінської голови та шиї коня і символізує швидкість, потужність і владу. Більше повідомлень про цей логотипи читайте на сторінці логотип Ford.

У Ірані також виробляють автомобілі з емблемою коня. Одна з найвідоміших марок автомобілів в Ірані – Iran Khodro. Логотип Iran Khodro зі зображенням аргамака (східний конь) символізує гордість, сили і красу. Також згадаймо логотип Porsche, на якому зображена голова кобилки, що символізує швидкість, грацію і клас.

Отже, логотип з конем є досить поширеним серед світових брендів автомобілів. Тільки у кожної марки він відображає різне значення і символіку. Зокрема, логотип КАМАЗа символізує силу і надійність машини, логотип Iran Khodro виражає гордість і силу, а логотип Ford і Porsche відображають швидкість і потужність автомобіля.

Baojun

Компанія Baojun є одним з багатьох брендів автоконцерну General Motors. Ця компанія виробляє машини вже більше 10 років І створена спеціально для китайського ринку. Першим автомобілем бренду Baojun став компактний седан Baojun 630, який з’явився в 2010 році. Лого бренду Baojun складається з графічного зображення коня. Цей логотип символізує швидкість, елегантність і силу. У світовій практиці Лого з конем використовується не лише в бренді Baojun, а також відомі автовиробники, наприклад, Ford (логотип Mustang), Ferrari, Porsche та інші.

Досить цікаво, що саме логотипа автомобілі Baojun використовуються в моделях, які продаються в Китаї. Автомобілі Baojun компанії General Motors виробляються в співпраці з китайським партнером – концерном SAIC Motor Corporation. Важливо відзначити, що компанія Baojun зовсім не відома за межами Китаю.

Iran – марка машини з Конем

Iran – марка машини з Конем

Марка Iran виробляє автомобілі вже більше 50 років. Тому не дивно, що цей бренд став відомим і популярним у всьому світі.

Автоконцерн Khodro випускає різні моделі авто з емблемою логотипу Iran, а саме: argamak, mustang, khodro і багато інших.

В місті Iran зовсім не великій список автомобілів, які там виробляються. Зокрема, це популярні марки, такі як: ferrari, ford, porsche тощо.

Але саме автоконцерн Iran досить відомий і має велику кількість автомобілів з емблемою логотипу, на якомі зображений кінь. Лише дехто знає, що цей бренд спеціалізується саме на виробництві машин з емблемою коня.

Тільки автомобілі марки Iran зійшов на шляху світової автомобільної індустрії. Логотип бренду став символом успіху та переваги над іншими брендами.

НашМото