Коли запрацює Е-черга на кордоні для автобусів та легковиків: новини і деталі

Стало відомо коли запрацює Е-черга на кордоні для автобусів та легковиків

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков оголосив про впровадження нового державного рішення, яке значно спростить процедуру перетину кордону для автомобілів. Законопроект “Е-черга” було розроблено з метою зменшення часу очікування та усунення корупційних ризиків, які традиційно супроводжували здійснення кордонного контролю.

undefinedМініст оголосив про впровадження нового державного рішення, яке значно спростить процедуру перетину кордону для автомобілів. Законопроект “Е-черга” було розроблено з метою зменшення часу очікування та усунення корупційних ризиків, які традиційно супроводжували здійснення кордонного контролю.”>

Згідно зі заявою міністра, система “Е-черга” має бути введена на всіх в’їзних пунктах контролю на кордоні, починаючи з 1 січня наступного року. Автобуси та легковики, які вирушають за кордон, зможуть зареєструвати свою електронну чергу за допомогою спеціального мобільного додатку або на офіційному сайті Державної прикордонної служби України.

Згідно зі заявою міністра, система

Міністр пояснив, що сутність системи “Е-черга” полягає в тому, що водій автомобіля зможе заздалегідь забронювати собі час проходження кордонного контролю і отримати відрядження на певний день і годину. Це дозволить уникнути непотрібної втрати часу на очікування черги та забезпечить значне зменшення пробок на в’їздних пунктах контролю.

undefinedМіністр пояснив, що сутність системи “>

За словами Олега Шмигаля, Прем’єр-міністра України, впровадження системи “Е-черга” є однією з частин комплексу заходів з реформування прикордонної безпеки. При цьому, він зазначив, що дана система є лише етапом на шляху до повної автоматизації процедури перетину кордону в Україні.

НашМото