Концерн Jaguar Land Rover оновив свою емблему: розглянемо новий дизайн символу

Концерн Jaguar Land Rover оновив свою емблему

Land Rover — відомий британський виробник автомобілів з багаторічною історією. У 2021 році компанія вирішила зробити приємний сюрприз своїм шанувальникам і оновити свій символ.

undefinedLand</stron Rover — відомий британський виробник автомобілів з багаторічною історією. У 2021 році компанія вирішила зробити приємний сюрприз своїм шанувальникам і оновити свій символ.”>

Компанія Jaguar Land Rover вирішила reimagine свою емблему, зберігши при цьому класичні елементи. Значок тепер виглядає більш сучасним і стильним, але зберігає в собі дух історії бренду.

Компані вирішила reimagine свою емблему, зберігши при цьому класичні елементи. Значок тепер виглядає більш сучасним і стильним, але зберігає в собі дух історії бренду.”>

Нова емблема компанії Jaguar Land Rover втілює основні принципи бренду: надійність, елегантність і високу якість. Вона символізує сміливість і впевненість компанії в майбутньому, а також її готовність до подолання будь-яких викликів.

undefinedНовJaguar Land Rover втілює основні принципи бренду: надійність, елегантність і високу якість. Вона символізує сміливість і впевненість компанії в майбутньому, а також її готовність до подолання будь-яких викликів.

“>

Оновлена емблема Jaguar Land Rover стане частою гармонійного образу нових моделей автомобілів, які, безумовно, будуть продовжувати задовольняти потреби найвибагливіших клієнтів.

Оновлен стане частою гармонійного образу нових моделей автомобілів, які, безумовно, будуть продовжувати задовольняти потреби найвибагливіших клієнтів.”>

НашМото