Найпопулярніші групи хлопчиків K-Pop в топ-11: гайд по улюбленим виконавцям

Топ-11 найпопулярніших груп хлопчиків K-Pop

K-Pop, або корейська поп-музика, стала дуже популярною в Україні та у всьому світі. Особливе місце в цій музичній індустрії займають групи хлопчиків, які завоювали серця фанатів. Своїми талантами, чарівними почуттями стилю, енергією та чудовими голосами вони підкорили світ.

Протягом останніх років найкращі групи хлопчиків K-Pop займають лідируючі позиції в галузі музики. Вони регулярно постійно виконують на великих сценах і їх музику можна чути в рекламних роликах, фільмах та серіалах на всій планеті. Ці групи дійсно виконали і тримають планку найкращих.

Однією з найпопулярніших груп хлопців K-Pop є BTS. Ця група має собіттямнадцять учасників та їхню музику оцінила весь світ. Їх альбоми завоювали перші місця в чартах Billboard та Mnet Music, а нагороди, які отримала група, можна загарнувати всю кімнату. І це тільки одна з них.

Участю групи EXO-K було отримавне таку ж популярність. Ця південнокорейська бойз-бенд надихнула молодь по всьому світі своєю музикою та враженнями. Енергійні виступи та пісні красивих хлопців спочатку завоювали південнокорейську поп-сцену, а потім стали відомими в усьому світі.

Корейська група Wanna One також отримала велику популярність з моменту свого дебюту. Скориставшись неймовірною популярністю учасників популярного реаліті-шоу “Продюсер”, гурт став справжньою сенсацією. Учасники групи Wanna One стали справжніми зірками, а їх пісні стали хітами.

Ці круті групи хлопчиків K-Pop здобули безмежну популярність та визнання від мільйонів шанувальників. Вони не тільки виконують музику, але й створюють моду, зняли фільми та серіали, а також займаються благодійністю. Такі групи K-Pop – це справжні багатогранні артисти, які стали світовою сенсацією та кращими хітами музичної індустрії.

11 ВІКС

11 ВІКС складається з 11 учасників, і кожен з них відомий своєю музичною талантливістю.

Група стала популярною вже з самого початку свого існування, а їхні альбоми завжди посідали перші місця в корейських чартах. Тому група названа однією з найпопулярніших груп хлопців K-Pop.

Їхня музика є справжнім хітом і вона отримала визнання навіть за кордоном.

Назва Корейська назва
EXO-K 엑소케이
11 ВІКС 11움별
Mnet 엠넷
Billboard 빌보드

Ця команда отримала нагороди в різних категоріях та визнання в хіт-параді Mnet.

11 ВІКС також виступала на різних сценах та отримали популярність завдяки своєму вражаючому живому виконанню.

Таким чином, 11 ВІКС можна вважати найпопулярнішою групою хлопців K-Pop в своєму жанрі. Їхній величезний успіх за всі роки свого існування свідчить про те, що група заслужила увагу та любов своїх шанувальників.

10 ЗВІР

10 ЗВІР

10 ЗВІР була утворена у 2010 році і складалася з 10 учасників. Ця група стала найпопулярнішою чоловічою групою в Корейських чартах та отримала низку нагород від Mnet Asian Music Awards. Відтоді 10 ЗВІР стала найпопулярнішою групою хлопчиків K-Pop у всьому світі.

Учасники 10 ЗВІР також відомі своїми сольними проектами та спільними виступами з іншими відомими виконавцями. Навіть після кількох років на сцені, ця група все ще популярна та багатообіцяюча.

Одна з найвідоміших пісень 10 ЗВІР – це “ГАРЯЧА”, яка отримала перше місце в корейських чартів та була визнана однією з найпопулярніших пісень року. Даний хіт отримав навіть нагороду від Billboard Music Awards.

Група 10 ЗВІР також отримала чимало визнання за свої альбоми, такі як “EXO-K” і “10 ЗВІР K”. Ці альбоми стали найпопулярнішими серед шанувальників групи і принесли їй додаткову популярність. Назва 10 ЗВІР також стала символом хлопців K-Pop в музичній індустрії.

10 ЗВІР – це група хлопчиків K-Pop, яка є однією з найпопулярніших та визнаних в цій галузі. Вони заслужили своє місце на сцені завдяки їхнім талантам та пристрасті до музики.

9GOT7

Група 9GOT7 була заснована відомим корейським музичним продюсером та композитором Чхве Со Маном спочатку як команда з 7 учасників, але пізніше до групи долучилися ще 2 хлопці. Визнана своєю музикою, група 9GOT7 отримала численні нагороди та завоювала серця фанатів по всьому світу.

Група 9GOT7 заслужено вважається однією з найпопулярніших та найкращих груп хлопчиків K-Pop. Їхні альбоми постійно отримують високі місця в чартах та шалено популярні серед молоді.

Особливу популярність група 9GOT7 отримала відомим корейським медіа-конгломератом Mnet, який ретельно відслідковує розвиток талановитих музичних гуртів. Вони були нагороджені престижними преміями, в тому числі титулом “Найпопулярніша група року”.

9GOT7 також отримав безліч нагород від Billboard та інших впливових музичних чартів по всьому світу. Ця група з легкістю завойовує серця шанувальників, завдяки своєму таланту, енергійним виступам та харизматичним учасникам.

Група 9GOT7 є однією з найбільш визнаних та популярних корейських груп хлопчиків K-Pop в усьому світі. їхній стиль та музика вважається непередбачуваними та оригінальними.

Цікаво, що назва “9GOT7” походить від того, що група спочатку складалася з 7 учасників, але пізніше до неї долучилися ще 2 хлопці, тому і була змінена назва на “9GOT7”. Ця група змогла підкорити не тільки корейські чарті, а й широку глобальну аудиторію, завдяки своєй унікальності та таланту.

У групі 9GOT7 кожен учасник має своє унікальне музичне вміння, тому колектив представляє велику кількість стилів і жанрів. Вони уміло поєднують різноманіття музичних напрямків і це робить їх дійсно популярними серед шанувальників музики.

Група 9GOT7 – це справжня сенсація в світі музики, яка заявила про себе не тільки в Кореї, але й за її межами. Вони успішно виборюють місце на музичній сцені своїми непередбачуваними альбомами та енергійними виступами.

9GOT7 – це даний час одна з найпопулярніших та найкращих груп хлопчиків K-Pop, яка завоювала своє місце на музичній сцені завдяки своїй унікальній музиці та талановитим учасникам.

8 ПЕРЕМОЖЕЦЬ

Однією з найпопулярніших груп хлопчиків K-Pop є група “EXO-K”. Заснована в 2011 році, ця команда стала визнана як одна з найуспішніших і найпопулярніших груп хлопчиків K-Pop.

Група “EXO-K” здобула низку нагород і займає верхні позиції в багатьох музичних чартах. Їхні альбоми і сингли тільки підтверджують успіх і популярність групи.

Також група “EXO-K” отримала визнання на міжнародній музичній сцені. Вони були названі найкращою новою чоловічою групою XX K-Music Awards і Mnet Asian Music Awards у 2012 році.

Саме група “EXO-K” стала прообразом і проривом в світі K-Pop. Вона сформувала стиль і направлення майбутніх груп хлопчиків K-Pop. Тому їхня популярність виходить далеко за межі родинної аудиторії.

Всі учасники групи “EXO-K” мають відмінні вокальні та танцювальні навички, що підтверджують кількісні та якісні здобутки “EXO-K”. Вони благодійно пожертвують гроші, щоб підтримати різні благодійні організації, що свідчить про природну і привітну натуру цієї групи.

Група “EXO-K” має своє місце на вершині поп-музичних чартів. Їхній дебютний альбом “MAMA” став найпопулярнішим та найкращим південнокорейським альбомом у 2012 році. Всьому світу була визнана його магія і чарівність.

За всі роки свого існування група “EXO-K” отримала велику кількість нагород і премій, у тому числі “Артист року” в 2014 році.

Група “EXO-K” була визнана найпопулярнішою групою хлопчиків K-Pop в різних чартів, таких як “Billboard” і “Mnet”. Вони отримували нагороди за свою музику і показалиших виступи на сцені.

Група “EXO-K” підтвердила свою популярність і протягом багатьох років стала однією з найуспішніших груп хлопчиків K-Pop. Їхній стиль і виконання не залишили осторонь навіть корейських чартів.

7 2 вечері

7 2 вечері

На чарті Billboard група EXO-K отримала відомість свого альбому “7 2 вечері”, яке посіло 2 місце. З того часу ця корейська група стала однією з найпопулярніших хлопчиків K-Pop на всьому світі.

EXO-K складається з 6 учасників і на музичній сцені з’явилася в 2012 році. Їхній популярний альбом “7 2 вечері” отримав нагороди та визнання, навіть у свої перші роки існування групи.

Група EXO-K отримала популярність завдяки своєму відеокліпу на пісню “7 2 вечері”, який вийшов спочатку на південнокорейському каналі Mnet. Вони також виконували цю пісню на шоу та виступали з нею на музичних церемоніях.

Назва альбому “7 2 вечері” є абревіатурою від “7 members, 2 EXO-K”. Саме EXO-K був підгрупою головної групи EXO. Альбом “7 2 вечері” отримав велику популярність серед корейських фанатів та отримав численні нагороди.

Назва альбому Рік Місце на Billboard
“7 2 вечері” 2012 2

Група EXO-K продовжила набирати популярність, і їхні наступні альбоми також отримали визнання. З часом вони стали однією з найкращих хлопців-команд K-Pop та отримали безліч нагород за свою музику.

EXO-K стали відомі своєю сильною вокальною та танцювальною майстерністю, а також енергійними виступами на сцені. Їхній стиль і образи завжди були унікальними та приверталі увагу шанувальників.

7 2 вечері став найбільш популярним альбомом групи EXO-K, що дозволило їм отримати велику базу фанатів. Молоді хлопці з групи продовжують радувати своїх шанувальників новою музикою та виступами на сцені.

6 ФІТІСЛАНД

6 ФІТІСЛАНД

Учасників групи ФІТІСЛАНД складають сім хлопців з різними талантами в музиці та танцях. Вони постійно працюють над своєю музикою, а їхній талант спочатку отримав визнання на корейській музичній сцені.

Назва групи ФІТІСЛАНД стала відомою завдяки своїм членам, які є справжніми таланами на міжнародному рівні. Кожен хлопець має свою унікальну роль в групі, що робить ФІТІСЛАНД ще більш цікавим та талановитим.

Рік Назва альбому Головні нагороди Місце в чарті
2020 Чхве Пол Billboard Music Awards 1
2019 ФІТІСЛАНД 2.0 Mnet Asian Music Awards 2
2018 ФІТІСЛАНД Golden Disk Awards 1

ФІТІСЛАНД став однією з найпопулярніших груп хлопчиків K-Pop завдяки своїй музиці, енергетиці на сцені та неймовірному образу. Їхні альбоми швидко отримали визнання та популярність серед фанів по всьому світу.

Корейська група ФІТІСЛАНД також отримала багато нагород та визнання в музичній індустрії. Вона з’явилася на перших сходинках чартів та брала участь у багатьох музичних шоу та фестивалях.

5 ТВКСК

5 ТВКСК (англ. TVXQ), також відома як Тохошінкі (англ. Tohoshinki) в Японії, це популярна південнокорейська чоловіча група, яка отримала визнання як одна з найпопулярніших груп хлопчиків K-Pop.

Група з’явилася на музичній сцені у 2004 році під керівництвом агентства SM Entertainment. Їхня назва складається з англійських слів “Tong Vfang Xien Qi”, що означає “Боги Східного Великого Китаю”.

TVXQ складається з двох учасників – Юнхо і Чанмін. Група раніше включала п’ять учасників, однак після судової битви з агентством, три члени злишили команду.

Навіть незважаючи на труднощі, група TVXQ стала надзвичайно популярною в Південній Кореї і Японії. Вони отримали безліч нагород і визнання у своєму рокі.

ТВКСК відомі своїми великими хітами, такими як “여전히 (Still)“, “주문 – MIROTIC“, “왜 (Keep Your Head Down)” та “Catch Me“.

4 Супер юніор

4 Супер юніор

Група була заснована в 2005 році, але отримала широку популярність вже навіть раніше. Їхні альбоми і сингли завжди отримували найкращі місця на різних музичних чартах.

Саме назва “4 Супер юніор” визнана найпопулярнішою у хлопців-груп. Вона символізує молодість, життєрадісність та енергію, які характерні для їхньої музики. Група складається з 11 учасників, включаючи лідера Ким Хечжіна та головного вокаліста Ким Рєн.”4 Супер юніор” також відомі своєю чоловічою групою, в якій кожен учасник має свою роль та особливість.

Завдяки своїй популярності, 4 Супер юніор видали кілька альбомів, які отримали високі місця у журналі Billboard та Mnet. Вони отримали такі нагороди, як “Найкраща Південнокорейська Група” і “Найпопулярніша Корейська Рок-група”.

Рік Альбом Нагороди
2006 Super Junior 05 Найкраща Південнокорейська Група (Mnet)
2008 Don’t Don Найпопулярніша Корейська Рок-група (Mnet)
2009 Bonamana Найкраща Південнокорейська Група (Mnet)

4 Супер юніор усе ще є однією з найбільш популярних груп хлопчиків в Кореї, та їхня популярність не зменшується навіть після багатьох років на сцені. Вони завжди пропонують своєму слухачеві тільки найкращі композиції та захоплююче шоу.

3 Великий вибух

3 Великий вибух

Однією з найбільш впливових чоловічих команд хлопчиків K-Pop є група “3 Великий вибух”. Дана команда отримала широку визнання і стала однією з найпопулярніших у своєму жанрі.

Група “3 Великий вибух” складається з 5 учасників – Чхве Чжин Сон, Джі-Юнг, Тхэ Ён Хов, Ін Хо, Дон Хон, кожен з яких привносить свого власного стилю і харизми на сцену. Група отримала свою популярність завдяки виразному вокалу та продуманому танцювальному стилю на сцені.

Початок їхньої популярності припадає на 2013 рік, коли група отримала свою першу велику перемогу на музичному шоу Mnet M! Countdown з їхнім дебютним синглом “2 кращих друга”. Від цього моменту їхня популярність лише зросла, а їхні альбоми та сингли постійно отримували високі місця в рейтингах і чартах.

Протягом свого існування “3 Великий вибух” виграв низку нагород і визнання. Зокрема, група отримала нагороду “Найкраща команда” на Mnet Asian Music Awards, а також була відома своєю участю в південнокорейській версії шоу “Хот родз” та інших популярних музичних програмах.

Їхній найбільш відомий альбом “Молодість” отримав широку визнання критиків і був названий одним з найкращих альбомів року за версією журналу Billboard. Крім того, група була відома своїми успішними турами по всьому світу.

Всьому світу “3 Великий вибух” вдалося залучити шанувальників з різних країн завдяки своєму таланту та непересічним виступам на сцені. Тому група стала популярною не тільки в Корейській Республіці, але й по всьому світу.

Група “3 Великий вибух” – це один з найуспішніших хлопчиків K-Pop 2010-х років, чий вклад у розвиток популярності корейської музики і поп-культури всесвітньо визнана.

2 Екзо

Екзо отримала назву від слова “exoplanet” (позасонячна планета), що символізує їхню амбіційність та бажання підкорити не лише корейську чоловічу чарту, але й міжнародну популярність. Група була визнана найпопулярнішою корейською музичною групою 2012 року за версією Mnet Music Chart, а також отримала назву “Корейське любопитство” на нагородженні K-pop Billboard.

Завдяки своїй талановитості та енергетичним виступам, Екзо стали популярними за дуже короткий час. Їх перший альбом “XOXO” став найбільш продаваним альбомом 2013 року в Південній Кореї, отримавши статус “тричі платиновий”.

Екзо також відомі своїми успішними синглами, такими як “Growl”, “Call Me Baby”, “Love Shot” та багатьма іншими. Група отримала численні нагороди та визнання в індустрії розваг, заслуживши своє місце серед найкращих хлопчикових груп K-Pop.

Найпопулярніші альбоми Екзо
Рік Назва альбому
2013 XOXO
2015 Exodus
2016 Ex’Act
2017 The War
2019 Obsession

Екзо продовжують радувати своїх фанатів новими вражаючими виступами та музикою, завойовуючи серця слухачів усього світу своєю талановитістю та творчим потенціалом.

1 BTS

Група BTS була заснована в 2013 році під керівництвом Big Hit Entertainment. Початково вона була складена з семи учасників: RM, Jin, Suga, J-Hope, Jimin, V і Jungkook. Кожен з учасників мав свій власний стиль і внесок в музику групи, що додало різноманітності до їхнього звучання.

BTS здобула свою популярність завдяки високоякісній музиці, запальним хореографіям і унікальним текстам пісень. Вона стала першою корейською групою, яка отримала глобальне визнання і успіх на міжнародній музичній сцені.

У 2017 році BTS був визнаний найпопулярнішою групою К-Поп на церемонії нагород Mnet Asian Music Awards і отримав значне визнання відомого музичного журналу Billboard. Вони також були популярні в Європі, Америці та інших країнах, завдяки своїй музиці та творчому підходу.

Ця група хлопців стала відомою завдяки своєму таланту, працьовитості та гарному вигляду. Їх альбоми та сингли невідмінно стали хітами та зайняли вищі позиції в чарті корейського музичного індустріального класу.

За всю свою кар’єру BTS випустив безліч альбомів, які отримали велику популярність. Деякі з їхніх найкращих альбомів включають “Wings”, “Love Yourself: Tear”, “Map of the Soul: 7” та багато інших.

Назва BTS сформована зі скорочення “Bangtan Sonyeondan”, що в перекладі з корейської означає “Група пацанів, які стрибають у заборонені межі”. Вони дійсно втілюють цей девіз, працюючи над своєю музикою та сценічними виступами, щоб подолати всі границі і стати однією з найуспішніших груп K-Pop.

У своїх піснях BTS створюють сильні текстуальні повідомлення, які стосуються тем молодості, самоакцептації, справедливості та любові. Їхні пісні впливають на слухачів по всьому світу, створюючи позитивний вплив на їхнє життя.

Усі ці риси сприяють популярності BTS і тому вони займають чільне місце у світі K-Pop та мають шанси стати ще більш відомими та успішними в подальших роках своєї кар’єри.

НашМото