Опис, робота та вартість обслуговування карбюратора

Карбюратор експлуатація обслуговування та ціна

Карбюратор є одним з найважливіших компонентів вашого авто. Його основна функція полягає у забезпеченні правильної суміші повітря та палива для згоряння у двигуні. Проте з часом карбюратор може втрачати свою ефективність, що призводить до проблем з роботою автомобіля. Однак, не варто відразу звертатися до автосервісу, бо багато проблем можна вирішити самостійно.

Перед тим, як розібрати карбюратор на частини, вам потрібно знати деякі основні симптоми несправності. Найпоширенішими проблемами є слабкий рух і незадовільний відгук на газ, нерівномірна робота двигуна на холостому ходу, збільшена кількість викидів із вихлопної труби або високий рівень споживання палива.

Один з перших кроків у обслуговуванні карбюратора – очищення повітряного фільтра. Тепер зніміть корпус карбюратора, який можна очистити за допомогою щітки. Наслідуючим кроком буде зняття поплавка і перевірка його стану. Якщо поплавець заповнений паливом, означає, що карбюратор потребує очищення.

Очищення карбюратора можна зробити самостійно за допомогою спеціальних засобів, які можна придбати у магазині автозапчастин або в гаражі як автохімію. Пам’ятайте, що очищення можливе тільки при виключеному двигуні, оскільки в процесі роботи ви можете пошкодити її. Тому, перш ніж розпочати очищення, перевірте, чи ваш акумулятор налаштований вірно.

Ціна карбюратора залежить від його виробника і моделі автомобіля. На сьогодні ринок пропонує велику кількість карбюраторів на різних цінових сегментах. Вартість карбюратора може становити від кількох євро до кількох сотень євро. Однак, не варто забувати, що головною метою обслуговування карбюратора є продовження терміну його служби та покращення ефективності роботи автомобіля.

Як працює карбюратор

Карбюратор є важливою частиною системи живлення внутрішнього згоряння. Він використовується для змішування палива та повітря, яке потім поступає до двигуна автомобіля. Основними елементами карбюратора є дросельна заслінка, форсунки та поплавець.

Коли ви запускаєте двигун автомобіля, в карбюраторі створюється вакуум, який забезпечує притягнення повітря зовнішнім повітряним фільтром. Потім це повітря проходить через дросельну заслінку та потрапляє в карбюратор. У карбюраторі паливо знаходиться в паливному бачку, яке підтримується рівнем поплавця. Поплавець контролює кількість палива, яке потрапляє в карбюратор.

Коли ви натискаєте педаль газу, дросельна заслінка відкривається, дозволяючи більше повітря пересікати через карбюратор. Тепер поплавець піднімається, відкриваючи дросельну голку та дозволяючи більше палива пройти через форсунки. Змішане паливо-повітря потім переходить до циліндрів двигуна, де відбувається згоряння.

Проблеми з карбюратором можуть виникнути в разі його забруднення. Якщо ваш автомобіль перестав запалюватися чи має неправильну роботу на низьких обертах, це може бути симптомом забрудненого карбюратора. Щоб очистити карбюратор, зніміть його з двигуна та розіберіть на частини. Потім почистіть його зовні та в середині за допомогою спеціальних розчинників або щітки. Також, можна перевірити стан форсунок та очистити їх.

При знятті карбюратора, обов’язково зніміть і перевірте поплавець, оскільки він також може впливати на правильну роботу карбюратора. Якщо поплавець зіпсувався, його потрібно замінити. Також, не забудьте перевірити роботу дросельної заслінки та запастися новими деталями у випадку потреби.

У разі забруднення карбюратора можна також перевірити фільтра повітря та палива вашого автомобіля. Якщо вони забруднені, замініть їх або виправте. Також, буде корисно правильно відрегулювати карбюратор перед збиранням його назад на місце.

Регулярне технічне обслуговування вашого карбюратора дозволить вашому автомобілю працювати належним чином і підтримувати ефективність роботи двигуна. Тому, не забувайте очищати та перевіряти свій карбюратор регулярно, щоб уникнути можливих проблем.

Які симптоми карбюратора HS

Якщо вашому автомобілю притаманний карбюратор HS, то правильно визначити його стан та несправності можна за допомогою окремих симптомів.

Основним симптомом проблем з карбюратором може бути неправильна робота двигуна. Якщо автомобіль не запускається або має нерівний холостий хід, ймовірно, потрібно перевірити карбюратор.

Щоб перевірити карбюратор, перш за все зніміть його з автомобіля. Для зняття карбюратора здійсніть наступні кроки:

 1. Знижте кількість палива в паливному баку, а потім зніміть потрібні шланги підкачки палива.
 2. Зніміть кришку паливного баку та переконайтеся, що рівень палива в паливному баку знижений.
 3. Зніміть паливний насос та його фільтр, щоб очистити їх.
 4. Розіберіть карбюратор, не забувши закрити дросельну заслонку.
 5. Повітряний фільтр та форсунки також потребує очищення.
 6. Очистіть карбюратор від залишків бензину за допомогою щітки та повітряного насосу.

Після цього можна зібрати карбюратор назад та встановити його на автомобіль. При цьому необхідно перевірити роботу карбюратора симптомів, на які слід звернути увагу при експлуатації:

 • Нерівний робота двигуна на повній швидкості;
 • Відносно висока витрата палива;
 • Проблеми з запуском двигуна;
 • Важкий або нерівний холостий хід;
 • Поганий відгук газу при натисканні на педаль;
 • Підвищений рівень шуму;
 • Запахи бензину.

Якщо помітите будь-які з цих симптомів, то цього є достатньою підставою для перевірки та можливого очищення карбюратора.

Зазначений процес вимагає певного часу та уваги. Якщо вам не вдалося вирішити проблему самостійно, зверніться до фахівців, які нададуть відповідну допомогу та підкажуть оптимальні рішення для вашого карбюратора HS.

Як відрегулювати карбюратор

Розібрати карбюратора може бути складним завданням, але воно часто використовується для вирішення проблем з неправильним рівнем повітряного палива у вашому автомобілі. Основними симптомами недоладу в роботі двигуна можуть бути проблеми з запуском, нерівний розгін, нестабільний робота на холостому ходу або надмірне споживання палива.

Перш ніж розбирати карбюратор, потрібно переконатися, що симптоми, які ви помічаєте, дійсно викликані неправильною роботою карбюратора. Перевірте кількість палива у поплавці – якщо його багато, то можливо вам потрібно зменшити кількість палива, і навпаки, якщо його мало, потрібно збільшити. Також очистіть фільтра палива і насос для підтримки потрібного рівня палива на дросельній заслонці.

Якщо симптоми є дійсно проблемами з карбюратором, то потрібно зняти карбюратор з двигуна і почистити його. Для зняття карбюратора з двигуна вам може знадобитися деяке обладнання. Зняття та розібрання карбюратора можуть виводити насіння для поплавця, щоб ви розібрали його, й розібрали його на частини. За допомогою щіткою та розчином чистого бензину очистіть кожну частинку та порожнисті місця. Потім складте карбюратор назад у правильному порядку.

Очистіть повітряний фільтр, щоб забезпечити правильну кількість повітряного палива. Якщо фільтр забруднений, чистіть або замінюйте його за потреби. Тепер встановлюємо карбюратор на місце і перевіряємо, чи працює двигун правильно. Якщо ні, можливо, варто звернутися до спеціалістів для додаткових ремонтних робіт.

Не забудьте перевірити форсунки на наявність засмічення та очистити їх за потреби. Якщо у вас є мультиметр, перевірте електричні контакти на ганебні ознаки корозії або пошкодження. При необхідності замініть роз’єми або проводку.

Взагалі, робота з карбюратором може бути складною, тому, якщо ви не маєте достатнього досвіду, краще віддати його відремонтувати в майстерню або автосервіс. Це забезпечить належне функціонування вашого автомобіля та запобіжить подальшим проблемам з двигуном.

Крок 1. Виміряйте поточну кількість палива

Перш ніж розпочати обслуговування карбюратора, вам потрібно виміряти поточну кількість палива, що залишилась у баку вашого автомобіля. Для цього використовуйте насос, щоб перевірити рівень палива. Основним симптомом, який свідчить про недостатню кількість палива, може бути нестабільний хід двигуна або зупинка автомобіля через нестачу палива.

Тепер, коли ви знаєте кількість палива, зверніть увагу на наявність запилення або бруду в повітряному фільтрі та очистіть його. Це може допомогти поліпшити роботу карбюратора.

Для очищення повітряного фільтра зніміть його з корпусу та використовуйте щітку, щоб почистити його від бруду та пилу. Потім знову встановіть фільтр на місце.

Якщо впевнені, що проблема з карбюратором не пов’язана зі забрудненням повітряного фільтра, перевірте роботу карбюратора та правильність роботи його частин. За потреби, можна зняти й очистити карбюратор. Для зняття карбюратора буде потрібно використовувати спеціальні інструменти, які зазвичай входять у комплектацію автомобільного гаражу.

Однак, перед зняттям карбюратора, перевірте роботу поплавця та виміряйте кількість палива, що залишилась в карбюраторі. Якщо ви помітили, що рівень палива дуже низький, цього може бути достатньо для проведення очищення карбюратора без його зняття.

Після зняття карбюратора, слід очистити його від забруднень та налітів. Для цього використовуйте спеціальні засоби для чищення карбюратора та відповідні інструменти.

Додатково, варто перевірити стан форсунок та їх приєднання до карбюратора. Якщо форсунки забруднені або є пошкодження у їхньому приєднанні, тепер буде прекрасна нагода очистити їх або замінити за потреби.

Після очищення карбюратора та його частин, збережіть їх в безпечному місці до моменту встановлення назад.

Отже, за допомогою кроку 1 ви вивчили основні нюанси роботи карбюратора, поплавця та кількості палива, що використовується. Знання цих аспектів допоможе вам правильно обслуговувати та підтримувати карбюратор вашого автомобіля.

Крок 2: Відрегулюйте поплавець

Після очищення карбюратора в основному, очистіть або замініть поплавець. Цей крок виконується після зняття карбюратора з вашого авто і може вимагати розібрати його корпус.

 1. Використовуючи наявний гаражний простір, зніміть карбюратор з вашого автомобіля.
 2. Осмотріть карбюратор і його поплавцевий відсік на наявність будь-яких ознак забруднення або пошкодження.
 3. При необхідності, розіберіть корпус карбюратора та зніміть поплавець.
 4. Очистіть поплавець від будь-якого забруднення за допомогою чистої тканини або щітки. Переконайтеся, що він повністю чистий і не має подряпин або пошкоджень.
 5. Перевірте, чи є якісь витіки або пошкодження на поплавцевій вигрузці та замініть її, якщо потрібно.
 6. Зіберіть карбюратор знову, правильно встановивши поплавець на місце.
 7. Переконайтеся, що поплавок правильно рухається в поплавковій камері і не застрягає.
 8. Помістіть відрегульований карбюратор на своє місце в автомобілі.

Цей крок допоможе вам відремонтувати карбюратор і поправити будь-які проблеми з поплавком, який використовується для регулювання кількості палива, що подається в двигун.

Після проведення цього ремонту, ви будете мати правильно працюючий поплавець, який допоможе вам досягти оптимального подачі палива в двигун вашого автомобіля. Це також сприятиме зменшенню витрати палива та забезпеченню якісного регулювання потоку повітря та палива, що впливає на роботу двигуна.

👨‍🔧 Як почистити карбюратор

Перш ніж почати, обов’язково вимкніть двигун та зачекайте, поки він охолоне. Тоді можна приступити до очищення карбюратора.

 • 1. Зніміть карбюратор: зніміть всі з’єднувальні елементи, такі як шланги та проводи. Видаліть карбюратор з автомобіля.
 • 2. Очистіть карбюратор: використовуйте спеціальну щітку та розчинник, щоб уважно очистити внутрішні елементи карбюратора від забруднень. Почистіть основні деталі, такі як дросельна заслонка та поплавок, якщо вони є присутніми. Виділіть особливу увагу присадкам палива та повітряного фільтра.
 • 3. Перевірте стан деталей: уважно огляньте всі деталі карбюратора на наявність пошкоджень. Переконайтеся, що всі елементи на місці та незатерті.
 • 4. Зібрати карбюратор: зібрати карбюратор, поставити його назад у вихідне положення та з’єднати всі елементи.
 • 5. Перевірте роботу: після збирання карбюратора перевірте його роботу, запустивши автомобіль та спостерігаючи за симптомами проблеми.

Якщо ви не маєте достатньо досвіду у цьому питанні, рекомендується звернутися до професіонала. Карбюратор – складна деталь, яку необхідно правильно розібрати та зібрати, тому неправильне очищення може призвести до додаткових проблем з автомобілем.

Пам’ятайте, регулярне очищення карбюратора є важливою частиною обслуговування вашого автомобіля. Воно дозволяє зберегти його ефективність та продовжити термін служби карбюратора.

Крок 1. Зніміть карбюратор

Крок 1. Зніміть карбюратор

Перед початком роботи з карбюратором необхідно зняти його з автомобіля. Відключіть кабель під’єднання карбюратора до вакуумного насоса. Потім відключіть паливопровід від карбюратора, а також всі електричні роз’єми, що йдуть до нього.

Заздалегідь підготуйте щітку для очищення, щоб Ви змогли видалити бруд і корозію з карбюратора.ія кількість бруду, що накопичується в вашому карбюраторі, може бути досить великою, тому навіть якщо Ваш карбюратор не має симптомів проблем, цього очищення все одно потрібно.

Чищення карбюратора починається з його зняття. Використовуйте основні інструменти, щоб зняти корпус карбюратора з вашого автомобіля. Зніміть всі кріплення і аксесуари, які з’єднані з карбюратором, щоб він виключно займався ремонтом.

Знятий карбюратор тепер потрібно належним чином очистити. Зняття дросельної заслонки, поплавка та форсунок дозволяє вам отримати доступ до всіх деталей карбюратора, які потребують очищення. Зніміть поплавець і перевірте його на наявність дірок або пошкоджень. Поліруйте поплавець із шорсткої сторони щітки для очищення, щоб видалити всі сліди бруду та корозії.

Очистіть повітряний фільтр у карбюраторі, використовуючи спеціальну щітку та бензин. Видаліть усі сліди пилу та бруду з фільтра до покрокового розібрання та очищення карбюратора. Розіберіть карбюратор на окремі частини. Очистіть усі частини окремо та розмийте їх в бензині. Переконайтеся, що всі отвори та канали чисті.

Після очищення зіберіть карбюратор знову, встановивши всі деталі на їх місця. Позбавтеся від зайвого бруду та коробки для вашого карбюратора, витріть їх насухо. Щоб змінити можливе світовиділення нового фільтра вашого зовнішнього зовнішнього карбюратора, звіртайтеся в гараж для почистити і оновити його відповідно до симптомів вашого карбюратора.

Крок 2 Розберіть карбюратор

Крок 2 Розберіть карбюратор

Перед розбиранням карбюратора, переконайтесь, що він вимагає чищення і необхідного сервісу. Євро карбюратор використовується в багатьох автомобілях, тому дотримуйтесь інструкцій виробника вашого авто.

Для початку, зніміть карбюратор з двигуна та проведіть його очищення. Для цього вам знадобиться набір спеціальних інструментів, а також чистий простір (наприклад, гараж).

Розібрати карбюратор, починаючи з його зовнішніх частин. Спочатку зніміть або очистіть фільтр повітряного потоку. Наступним кроком буде зняття дросельної заслонки з карбюратора. Щоб цього досягти, зніміть кріплення та здвинути її від корпусу карбюратора.

У карбюратора є форсунки, які можуть бути забрудненими. Для їх очищення, форсунки можна розібрати та почистити за допомогою щітки або спеціального засобу для чищення форсунок. Тепер важливо очистити повітряний фільтр та поплавець карбюратора.

Очистіть потім корпус карбюратора, видаліть залишки палива та забруднень. Перевірте стан ущільнень і шлангів, а також кінець поплавця, який відповідає за регулювання кількості палива.

Після очищення карбюратора можна зібрати його назад, виконавши всі зворотні кроки. Перед установкою карбюратора поверніться до початку кроку, щоб перевірити правильність очищення та наявність всіх деталей.

Незалежно від симптомів, при яких потрібно розбирати та чистити карбюратор, регулярне очищення і обслуговування є важливим кроком у підтриманні його працездатності. Не забувайте перевіряти регулярно карбюратор на засмічення та забруднення, і підтримувати правильний рівень палива в системі.

Крок 3: Очистіть деталі кришки

Крок 3: Очистіть деталі кришки

Очищення деталей кришки карбюратора є важливим етапом в обслуговуванні його. Вам потрібно буде розібрати кришку, щоб очистити її від забруднень.

Тепер, коли ви вже зняли кришку з карбюратора, потірнові очистіть її від потрапляючого бензину. Для цього можна використовувати щітку або форсунки насоса повітряного фільтра. Ви також можете промити кришку в гаражі, якщо ви впевнені у правильності цього.

Після того, як кришка карбюратора буде очищена, ви повинні перевірити стан її деталей. Переконайтеся, що поплавок працює належним чином і не має пошкоджень. Також зверніть увагу на дросельну форсунку та кількість палива, яке вона подає.

Якщо ви помітили будь-які проблеми з цими деталями, зніміть їх і почистить їх від забруднень. Якщо поплавок пошкоджений, це може бути одним із основних симптомів проблем з вашим карбюратором. Перевірте стан поплавка та очистіть його від бруду і залишків бензину.

Тепер, коли кришка карбюратора очищена, ви повинні також перевірити і очистити фільтр повітряного фільтра. Переконайтеся, що він не забруднений і не має пошкоджень.

На цьому кроку досить важливо ретельно очистити всі деталі кришки карбюратора від потрапляючих в них забруднень, щоб забезпечити належне функціонування вашого карбюратора та правильне спалювання палива. Зачистіть деталі кришки карбюратора на цьому кроці та перейдіть до наступного.

Крок 4 Очистіть корпус карбюратора

Тому, почистити корпус карбюратора, вам спочатку потрібно зняти його з автомобіля. Зазвичай для цього потрібно розібрати деякі деталі, щоб отримати доступ до карбюратора. Процедура зняття може варіюватися залежно від вашої марки автомобіля, тому рекомендується перевірити інструкцію власника або звернутися до спеціаліста.

Після зняття карбюратора, ви можете почистити його корпус зовні. Використовуйте щітку або спеціальні засоби для чищення карбюратора. Очистіть дросельну заслонку, форсунки та інші деталі карбюратора.

У деяких випадках, може бути потрібно розібрати карбюратор, щоб очистити його внутрішні частини. Перед розібранням карбюратора, впевніться, що ви розумієте його будову та принцип роботи. Чистіть його частини, які використовуються для змішування повітря та палива, такі як форсунки та дросельна заслонка.

Тепер, коли ваш корпус карбюратора очищений, перевірте кількість повітря і палива, що входить до вашого двигуна. Впевніться, що всі компоненти корпусу карбюратора належним чином пристосовані.

Очистіть фільтра повітряного, якщо це потрібно. Це буде залежати від стану вашого фільтра. Також, можна провести перевірку і очищення поплавка, який відповідає за регулювання кількості палива, яке подається до двигуна.

Після очищення карбюратора, зніміть повітряний фільтр та перевірте його стан. Він може бути забруднений або зашморганий, що може вплинути на якість повітря, яке потрапляє до двигуна. В такому випадку, очистіть або замініть фільтр.

У кінці процедури очищення карбюратора, збережіть усі зняті деталі в безпечному місці, наприклад, в вашому гаражі. Тепер ваш карбюратор готовий до збору і встановлення назад на ваш автомобіль.

Варто пам’ятати, що правильно очищений карбюратор буде працювати належним чином, забезпечуючи ефективне використання палива та повітря для вашого двигуна. Таким чином, регулярне очищення карбюратора є важливою процедурою обслуговування вашого автомобіля, яка допоможе вам уникнути проблем з паливною системою та забезпечити його ефективну роботу.

Крок 5: Очистіть насос, що всмоктує

У процесі експлуатації карбюратора можуть виникати проблеми, пов’язані з його насосом, який відповідає за всмоктування палива. Якщо ви помітили, що автомобіль погано заводиться або гальмує під час руху, потрібно перевірити насос карбюратора і, можливо, почистити його.

Для початку зніміть карбюратор з автомобіля. Зазвичай це потребує розібрати дросельну заслінку та зняття повітряного фільтра. Потім ви будете мати доступ до корпусу карбюратора, де знаходиться насос.

Очистіть насос від залишків палива і бруду. Для цього можна використати щітку або спрей для очищення карбюратора. Промийте насос бензином, щоб видалити всі забруднення.

Тепер перевірте поплавок. Якщо він забруднений або пошкоджений, очистіть або замініть його. Поплавок контролює кількість палива, що потрапляє в карбюратор, тому його правильна робота є важливою.

Після очищення насоса і перевірки поплавка зніміть повітряний фільтр з карбюратора і також очистіть його від бруду і забруднень. Впевніться, що карбюратор і повітряний фільтр не мають жодних пошкоджень.

Після того як ви очистили і перевірили всі елементи карбюратора, можна зібрати його назад. Замість того, щоб карбюратор знову вставляти в автомобіль, рекомендується протестувати його в гаражі.

Після зборки карбюратора із вашого автомобіля, перевірте, чи правильно працює двигун. Зверніть увагу на симптоми, такі як нерівна робота, поганий розгін або перебої в роботі двигуна. Якщо проблеми з палінням або роботою двигуна пов’язані з карбюратором, буде необхідно знову розібрати його і продовжити очищення або заміну запчастин.

Усі кроки очищення насоса, поплавка та карбюратора є основними в процесі обслуговування карбюратора. Якщо ви дотримуєтеся цих рекомендацій, ваш карбюратор буде працювати належним чином і забезпечуватиме нормальну роботу двигуна вашого автомобіля.

Крок 6: зберіть карбюратор

Тепер, коли ваш карбюратор вже очищений, можете починати збирання його знову. Зверніть увагу на такі кроки:

 1. Перевірте поплавок. Поплавок має бути в гарному стані. Якщо він пошкоджений, його потрібно замінити.
 2. Зіліть повітряний фільтр. Використайте чисту щітку, щоб видалити будь-які забруднення.
 3. Перевірте дросельну заслонку. Вона повинна легко рухатися. Якщо ви виявите будь-які проблеми, замініть дросельну заслонку.
 4. Встановіть поплавець на своє місце. Переконайтеся, що він правильно встановлений.
 5. Встановіть форсунки. Загальна кількість форсунок залежить від типу вашого карбюратора. Переконайтеся, що форсунки правильно встановлені.
 6. Прикрутіть повітряний фільтр і корпус карбюратора.
 7. З’єднайте паливний насос з карбюратором.
 8. Підключіть дросельну заслонку і контрольний кабель.
 9. Зніміть карбюратор із деталями і перевірте, чи є які-небудь проблеми або втрати палива.

Якщо ви не маєте достатньо досвіду у збиранні карбюратора, рекомендується звернутися до професійного механіка або відправити карбюратор на ремонт до спеціалізованої майстерні. Ви можете також знайти детальні інструкції у посібнику з експлуатації вашого автомобіля.

Тепер, коли карбюратор зібраний, він готовий до встановлення на ваш автомобіль. Переконайтеся, що ви правильно підключили всі деталі і здійснили необхідні перевірки перед запуском двигуна.

💰 Скільки коштує чистка карбюраторів

💰 Скільки коштує чистка карбюраторів

Правильно очистити карбюратор можна вдома, але цей процес потребує вмінь та досвіду. Ви зможете знімати та чистити карбюратор самостійно, якщо ви знайомі з його принципом роботи та правильним утриманням. Процес чистки зазвичай включає такі кроки:

 1. Зняття карбюратора з автомобіля.
 2. Почистити корпус карбюратора від бруду та накипу.
 3. Очистити дросельну заслінку та повітряний фільтр.
 4. Очистити форсунки від залишків палива.
 5. Перевірити поплавок на наявність пошкоджень та правильне розташування.
 6. Очистити насос карбюратора і фільтр палива.
 7. Потім скласти карбюратор назад та перевірити його на правильну роботу.

Якщо ви не впевнені у своїх навичках або вам не вигідно витрачати час на цей процес, то краще довірити чистку карбюратора професіоналам. Зазвичай цей процес коштує від 500 до 1500 гривень, залежно від регіону та моделі автомобіля.

Вартість чистки карбюратора в автосервісі включає витрати на розбірку, очищення, монтаж та налаштування. Крім того, можуть бути додаткові витрати на заміну деталей, якщо під час чистки буде виявлено несправності.

Обов’язково враховуйте, що приблизна ціна чистки карбюратора – це тільки вартість роботи. При виявленні несправностей та необхідності заміни деталей (форсунки, поплавок тощо) вартість чистки може зрости.

У випадку, коли ви помітили симптоми неправильної роботи карбюратора (нестабільний холостий хід, дрімота двигуна, підвищений споживання палива), то у вашому випадку потрібно перевірити та очистити карбюратор.

Тому, якщо у вас є підозра, що карбюратор вашого автомобіля потребує чи

НашМото