Знак 53: Показывает дорогу, которая предназначена для проезда автомобилей

Знак 53 Дорога для автомобілів

Знак 53 відноситься до позначених в Україні інформаційних знаків. Цей знак має велике значення для безпечної та організованої дорожнього руху. Зазначений знак значить, що дорога придатна для руху автомобілів, а інші транспортні засоби не мають права користуватись цією ділянкою дороги.

undefinedЗна відноситься до позначених в Україні інформаційних знаків. Цей знак має велике значення для безпечної та організованої дорожнього руху. Зазначений знак значить, що дорога придатна для руху автомобілів, а інші транспортні засоби не мають права користуватись цією ділянкою дороги.”>

Знак 53 регламентується Кодексом України про адміністративні правопорушення (КОАП). Водії, які проігнорували його і продовжили рух по забороненій дорозі, можуть бути притягнені до відповідальності відповідно до законодавства.

undefinedЗна“>

Знак 53 попереджує й регламентує рух на дорозі. Він нагадує водіям про те, що дана ділянка переважно призначена для автомобілів, тож вони повинні бути пильними та дотримуватися правил дорожнього руху. Знак 53 – це гарний засіб, який допомагає забезпечити безпеку на дорогах України.

undefinedЗна“>

НашМото