Мінуси Nissan Qashqai J10: що потрібно знати перед покупкою

Недоліки Nissan Qashqai J10

Автомобіль Nissan Qashqai J10, який з’явився на ринку кілька років тому, має свої недоліки, які варто враховувати при установці агрегатів та експлуатації цього автомобіля. Одним з найпоширеніших недоліків є проблеми з ланцюгом газорозподілу, які проявляються після відносно невеликого пробігу. Знос ланцюга може призвести до поломки двигуна, а заміна його коштує багато тисяч рублів.

Крім того, у власників Qashqai J10 часто виникають проблеми зі шарнірами і важелями задньої підвіски. Ці деталі зношуються швидко, особливо при неправильній експлуатації автомобіля. Заміна таких деталей також потребує значних витрат грошей.

Одним з недоліків Qashqai J10 є його кузов, який відносно швидко починає тріщати та утрудняти процес їзди. Ці тріщини з’являються знизу автомобіля та поступово розширюються, що ускладнює подальшу експлуатацію. Заміна кузова обійдеться у власників автомобілей Nissan Qashqai J10 в значну суму грошей.

Мінуси Кашкай J10

Мінуси Кашкай J10

Автомобілі Nissan Qashqai J10, які були випущені на ринку кілька років тому, мають певні недоліки, про які варто знати перед покупкою.

1 Зношення ременя варіатора Установка варіатора на такі автомобілі робить їх більш економічними, проте варіатор може зноситися після певного пробігу. Заміна ременя вимагатиме витрати близько 10-15 тисяч рублів.
2 Проблеми з трансмісією Деякі власники ММТ-версій автомобілів повідомляли про поломки трансмісії. Періодичність заміни оливи становить 40 тисяч кілометрів, але при неправильній експлуатації можуть виникнути проблеми. Ремонт може обійтися у декілька тисяч рублів.
3 Проблеми з заднім варіатором У деяких автомобілів на Сashqai J10 можуть виникати проблеми з заднім варіатором, особливо при великому пробігу. Ремонт може коштувати значну суму, коли необхідна заміна агрегатів.
4 Слабка стійкість зовнішнього лакофарбового покриття На старих моделях Nissan Qashqai J10 можуть з’являтися тріщини і знос на зовнішньому лакофарбовому покритті через вплив атмосферних умов. Перефарбування кузова автомобіля може вимагати додаткових витрат.
5 Проблеми з шарнірами та важелями На Nissan Qashqai J10 проблеми можуть виникати з шарнірами та важелями передньої підвіски. Їх знос можна помітити по шуму під час руху. Ремонт може бути досить дорогим, особливо якщо необхідна заміна деяких деталей.
6 Проблеми з двигунами У деяких моделях Nissan Qashqai J10 виникають проблеми з двигунами, особливо при великому пробігу. Потрібно враховувати такі нюанси при виборі автомобіля і при власноручних перевірках придбаного авто.

Усі ці мінуси є характерними для старших модифікацій Nissan Qashqai J10. Оновленні версії автомобіля, з’явившись пізніше на ринку, мають частково виправлені недоліки і поліпшену надійність.

Мінуси кузова Qashqai J10

Оновлений Nissan Qashqai J10 поширений на ринку автомобілів України. Хоча в цілому автомобіль має багато переваг, є і деякі недоліки, пов’язані з кузовом.

  • Проблеми з кузовом починаються після тріщини знизу, яка може утворитися через зносу або зіткнення. Ремонт таких пошкоджень може вимагати серйозних витрат.
  • Корозія є одним із найпоширеніших проблем у кузова Qashqai J10, особливо на старих машинах. Метал кузова поступово зношується після декількох років експлуатації, а також внаслідок впливу атмосферних умов.
  • Іншим недоліком кузова є шарніри і важелі передньої та задньої підвіски. При великому пробігу, вони зношуються і вимагають заміни.
  • Проблеми також можуть виникати з механізмом варіатора. При великому пробігу кашкая потребує заміни ременя або ланцюга цього механізму.

Такі негаразди з кузовом можуть стати серйозною проблемою для власників Nissan Qashqai J10, особливо якщо автомобіль має великий пробіг і вже вийшов з періоду гарантії. Вартість ремонту багатьох агрегатів кузова може досягати значної суми в тисячі рублів.

Слабкі місця підвіски Qashqai J10

Слабкі місця підвіски Qashqai J10

Одним з недоліків автомобіля Nissan Qashqai J10 є слабка місця підвіски. В першу чергу, це пов’язано з поломкою варіатора, який встановлений у багатьох автомобілях цієї моделі.

Внаслідок неправильної експлуатації або зношування елементів підвіски, шарніри можуть почати тріщити і вимагати заміни. Це може стати проблемою, особливо якщо автомобіль має великий пробіг або був в експлуатації протягом декількох років.

Також варто звернути увагу на зношування ланцюга трансмісії, який використовується в автомобілях з варіатором. Знос цього агрегату може відбуватися знизу або зверху, залежно від місця установки двигуна. Заміна ланцюга трансмісії вимагає певної фінансової витрати і здійснюється з певною періодичністю.

Також існує проблема зі зношуванням кільця заднього ременя, яке встановлене на кузові автомобіля. Оновлення цього механізму варто розглянути при передачі автомобіля у силову зону. Вартість такої роботи становить десятки тисяч рублів.

Можливість поломки і ремонту підвіски є одним з мінусів, які варто враховувати при виборі автомобіля Nissan Qashqai J10 на ринку вживаних або нових автомобілів. Крім того, регулярне обслуговування автомобіля в службі може забирати час і кошти власника.

Проблеми салону

У автомобіля Nissan Qashqai J10 є деякі недоліки, які стосуються його салону. Розглянемо деякі з них:

Знос сидінь і панелей

Один з недоліків Nissan Qashqai J10 пов’язаний зі зносом матеріалів сидінь і панелей в салоні. Після певного пробігу автомобіля ці елементи можуть втратити свій первісний вигляд і стати менш комфортними для пасажирів. Також можуть виникати тріщини та знос знизу кузова, особливо на задньому мосту.

Проблеми з силовою установкою і трансмісією

Іншим недоліком є можлива поломка силової установки і трансмісії автомобіля. Особливо, варіатором, коли автомобіль має варіатор. Агрегати цього механізму можуть зношуватися з плинністю часу та потребувати періодичної заміни приблизно через 5-7 років або при пробігу близько 100 тисяч кілометрів.

Проблеми з двигуном та підвіскою

Ще одним недоліком можуть бути проблеми з двигуном та підвіскою автомобіля. Двигуни Nissan Qashqai J10 можуть вимагати регулярного обслуговування та правильної експлуатації. Також можуть виникати проблеми зі шарнірами або важелями підвіски, які потребують ременя або заміни після певного пробігу.

У автомобілях деякі розширення відсутні на елементах салону, які можуть бути корисні для додаткового зберігання речей. Також можуть виникати неприємності з задніми сидіннями, які можуть бути незручними для більш високих пасажирів.

Автомобілі Nissan Qashqai J10 мають свої недоліки, які можуть виявитися після деякого періоду експлуатації. Однак, при правильному обслуговуванні та своєчасному виявленні та усуненні проблем, ці недоліки не є критичними для власників автомобілів цієї моделі.

Двигуни та трансмісії Кашкай J10

Двигуни та трансмісії Кашкай J10

В автомобілях Nissan Qashqai J10 двигуни та трансмісії мають свої переваги й недоліки.

Одним з недоліків є варіатор, який після деякого пробігу (зазвичай від 100-150 тисяч кілометрів) може потребувати заміни. Витримати зубчасті кільця цього варіатора можна після 6-7 років служби або 150-200 тисяч кілометрів пробігу. Вартість заміни варіатора становить близько 40 тисяч рублів.

Що стосується двигунів, то вони мають свої недоліки. Зокрема, зношуються шарніри знизу важелів та кільця. Також можлива поломка ланцюга механізму газорозподілу. Періодичність заміни цих агрегатів залежить від їхнього стану та пробігу автомобіля. Вартість ременя газорозподільного механізму становить близько 20 тисяч рублів, а заміна кільця важеля – 15 тисяч рублів.

Також неправильна експлуатація може призвести до проблем з трансмісією. Так, на некоректному виборі передач може постраждати варіатор, який буде вимагати заміни. Також при встановленні неправильної марки мастила можуть виникнути проблеми з роботою коробки передач, що вимагатиме ремонту або заміни трансмісії. Вартість ремонту або заміни трансмісії становить в середньому 50-60 тисяч рублів.

Отже, беручи до уваги особливості двигунів та трансмісій Nissan Qashqai J10, можна зробити висновок, що вони мають свої недоліки, які потребують уваги та ремонту в майбутньому.

Висновок

Недоліки Nissan Qashqai J10, які ми розглянули, можна назвати серйозними проблемами, з якими власники цих автомобілів можуть зіткнутися. Одним із найважливіших недоліків є високий рівень зношування варіатора. Уразливість цієї системи полягає в швидкому стиранні ременя та заднього механізму. Коли зношується ремінь, може відбутися поломка варіатора, що потребує заміни цілої трансмісії, що оцінюється в кілька десятків тисяч рублів.

Ще одним значним недоліком є швидкий знос шарнірів та важелів заднього підвіски. Особливо ця проблема виникає на автомобілях зі складною терасною роботою, такі як Nissan Qashqai J10. Неправильній якості матеріалів конструкції та неправильної установки можна пояснити цю поломку.

Також коробка передач становить недолік даної моделі автомобіля. За періодичністю сервісу на ринку продається коробка NIssan Qashqai J10 оновленням рукомий варіатори по 40-45 тисяч кілометрів пробігу або до 5-6 років служби, після яких вона вимагає дорогущої заміни.

Крім того, слід зазначити, що двигуни з об’ємом 1,6 та 2,0 літра непридатні для експлуатації через проблеми з зносом кілець поршнів. Вони зношуються набагато швидше, ніж відповідні агрегати на інших автомобілях. Така поломка може призвести до ремонту може коштувати декілька тисяч рублів.

Отже, загальний висновок про недоліки Nissan Qashqai J10 полягає в тому, що варіатор та підвіска є основними вразливими деталями. Також коробка передач має скорочений ресурс та потребує дорогих ремонтних робіт. Двигуни з об’ємом 1,6 та 2,0 літра також мають проблеми зі зносом кілець поршнів.

НашМото