Найбільш дорогі автомобілі, представлені у 2021 році

Найдорожчі автомобілі 2021 року

У 2021 році автомобільний світ демонструє багато захоплюючих моделей, серед яких обов’язково знайдеться щось, що здивує навіть найвибагливіших автолюбителів. Компанії, такі як Lotus і Aston Martin, представили кілька нових моделей, які є виразом розкіші і швидкості.

Одним з найдорожчих автомобілів цього року є Lotus Evija, чиєю максимальною швидкістю є розгін до 100 км/год всього за трішки більш ніж за 3 секунди. Перевагою цього автомобіля є його ексклюзивність, оскільки будуть випущені всього 130 моделей, які коштують близько 2,8 мільйона доларів за кожну. Це безумовно може викликати захоплення у будь-якого шанувальника швидкості.

Іншою дороговартісною моделлю є Aston Martin Valkyrie, яка була випущена спільно з Red Bull Racing Formula-1 team. Цей автомобіль-палац може змагатися з будь-якими гоночними автомобілями з траси Формули-1. Aston Martin Valkyrie займає честь бути одним з найдорожчих серійних автомобілів цього року, оскільки його вартість перевищує 3 мільйони доларів.

Зрештою, ще одним видатним автомобілем є Pagani Huayra Tricolore, який випущений на честь італійської авіаційної ескадрильї. Ця машина обладнана потужним двигуном V12, розганяючимся до 60 км/год за менше ніж за 2,8 секунди. Pagani Huayra Tricolore має ціну близько 2,7 мільйона доларів, що дорожче навіть, ніж багато будинків у деяких містах.

Nissan GT-R50 від Italdesign 1 мільйон доларів

Даний автомобіль вважається одним із найдорожчих на ринку автомобілів 2021 року. Якщо Ви бажаєте мати у своєму гаражі цю ексклюзивну модель, Вам доведеться заплатити неймовірну суму в розмірі 1 мільйон доларів.

Варто зазначити, що дана модель не входить до серійних автомобілів. Її виробляє відомий італійський дизайнерський дім Italdesign спільно з японською компанією Nissan. Максимальну увагу при проектуванні цього автомобіля було приділено його дизайну, особливо зовнішньому.

Автомобіль розроблений на базі Nissan GT-R і має вражаючі характеристики. Завдяки двигуну потужністю більше 700 кінських сил, він може розігнатися до 100 км/год всього за 2.7 секунди. Тому його можна порівняти з формулою-1 або картингом, коли відчуття швидкості дійсно вражаючі.

Крім того, Nissan GT-R50 має оригінальне відкриття дверей вгору, що надає йому стильний і сучасний вигляд. Важливим фактором є і встановлення кришки багажника з допомогою тримачів, які мають палацовий фініш.

Також варто зазначити, що цей автомобіль має декілька ексклюзивних модифікацій, таких як Nissan GT-R50 by Italdesign tricolore, який розміщений в честь 50-річного ювілею студії Italdesign.

Загалом, Nissan GT-R50 – це автомобіль, який вирізняється своїм унікальним дизайном, потужним двигуном і розкішними функціями. Відразу після виходу в продаж ця модель стала самою дорогою серед нових автомобілів 2021 року і обійшла таких відомих виробників, як Aston Martin, Lotus і Pagani.

За 1 мільйон доларів ви можете стати щасливим володарем цього ексклюзивного автомобіля, який стане окрасою будь-якого автосалону або приверне пильну увагу в місті.

McLaren Elva від MSO 17 мільйона доларів

Ця модель відрізняється не тільки своєю вартістю, але й унікальним дизайном та ексклюзивними характеристиками. McLaren Elva від MSO була створена на основі звичайної моделі Elva, але додатково вдосконалена і перетворена у справжній шедевр.

Завдяки допомозі MSO, цей автомобіль має максимальну честь бути однією з найцінніших нових моделей McLaren. Навіть серійні автомобілі компанії не можуть бути дорожче за даний автомобіль. Тому ця модель є рідкісним і унікальним шедевром міста.

McLaren Elva від MSO випущена з дуже обмеженим тиражем – всього 399 автомобілів. Це робить її ще більш привабливою для колекціонерів і цінителів автомобілів. Багато хто з них готові витратити мільйони доларів, щоб мати цей рідкісний шедевр у своїй колекції.

Bentley Bacalar від Mulliner 2 мільйони доларів

Bentley Bacalar від Mulliner – це модель на основі концептуального автомобіля EXP 100 GT, представленого компанією Bentley у 2019 році з нагоди свого 100-річчя. Унікальний дизайн, розкішний інтер’єр та супершвидкість роблять цей автомобіль дорожчим серійних моделей Bentley.

Як і pagani ви ви маєте знати tricolore, Tо – шасі c_two, корпус процитованим з старого лотусу – тому вс

Lotus Evija 23 мільйона доларів

Цей електричний гіперкар, вартість якого становить 23 мільйона доларів, є не тільки одним з найдорожчих автомобілів 2021 року, але й одним з найшвидших.

Evija, що означає “перший”, насправді живе до свого імені, оскільки це перший серійний автомобіль Lotus, який випущений за кілька років.

Завдяки допомозі українського дизайнера Шаріфінвелл над цією моделлю було втілено багато сміливих і сучасних рішень.

Машина оснащена найсучаснішим кабінетом, особливістю якого є цифрова панель приладів із красивим інтерфейсом.

Оснащена міцним та легким корпусом, Evija володіє максимальною швидкістю до 200 миль на годину та акцелерацією 0-60 миль за меньше ніж за 3 секунди.

Evija має обмежений тираж у 130 автомобілів, що робить його одним з найбільш рідкісних моделей у світі автомобілів.

Це футуристичний автомобіль, який поєднує в собі кращі технології.

Evija також оснащений системою енергонезалежної подачі повітря, яка допомагає підтримувати стабільний витік повітря навколо автомобіля при великих швидкостях.

Усередині гіперкара розміщений потужний електромотор, використовуючи який Evija може обійти багато “старших братів” на треку.

Lotus Evija – це особливий автомобіль, який може стати не тільки мрією автомобілістів, а й показувати виробникам автомобілів, як створити машину майбутнього з використанням електромоторів.

Rimac CTwo 24 мільйона доларів

За честь мати таку машину довелось заплатити немалі кошти – аж 24 мільйона доларів. Ціна його висока, але саме благодаря великому попиту на даний автомобіль він вже реалізувався в кілька екземплярах. Тому, якщо вам потрібен один з найдорожчих автомобілів на ринку – Rimac C_Two – будьте готові заплатити десятки мільйонів доларів.

Цей автомобіль справді особливий і вражаючий. Нова модель Pearlescent Tricolore являє собою комбінацію трьох кольорів – синього, білого і червоного. Конструкція автомобіля в результаті отримав затискання планок з меді карбона в окружність сидінь. Rimac C_Two є водійський автомобіль, який дозволив Porsche і Audi Благодаря електромотору цієї моделі автомобіля здатний розігнатися до 412 км/год. Вражаюче! Багато копій автомобілі, що приїхали з-за кордону. Людина у селі у цьому не зацікавлений, але величезна кількість машин – залишається кілька. Основне призначення автомобіля – польських найбільших автомобільних аукціонах. Вибравши модель даного автомобіля, насправді ви отримуєте права на невеликий зв’язок відносин формули-1. З кожного є і інші особливості комфортності даної моделі автомобіля

AMG Project One 27 мільйона доларів

AMG Project One оснащений гібридною силовою установкою, яка включає бензиновий двигун V6 турбіна з 1000 кінських сил. Цей автомобіль має перемиканням для повної максимальну потужність, і може сягати швидкості до 350 км/год. Цей автомобіль побудований з урахуванням особливостей при перевершенні більшості стандартних автомобілів.

AMG Project One була створена як обмежена серія із загальним тиражем 275 машин. Кожен автомобіль вагою приблизно 1,3 тонни і має максимальну швидкість, рівно 350 кілометрів на годину. Це може бути велика честь бути власником цього боліда.

AMG Project One не буде найдорожчим автомобілем в цьому році, оскільки на ринку з’являться ще кілька інших моделей, таких як Aston Martin DB12, Pagani Tricolore, Lotus C_Two і Bentley Mulliner Bacalar. Однак, AMG Project One може стати однією з найдорожчих моделей, якщо його вартість перевершить останню цифру узгоджений мільйони доларів.

Згідно з даними статистики, найдорожчими автомобілями в історії були моделі, вироблені в обмеженій кількості. Такі моделі дуже високо цінуються, тому їх вартість може бути набагато дорожче, ніж традиційні моделі. Найбільшої вартості досягла модель Pagani Zonda Tricolore, яка має ціну близько 18 мільйона доларів. Не дивно, що цей автомобіль виглядає як справжній палац на колесах.

Найбільш важливими факторами, які впливають на вартість автомобілів, є розкриття кількості екземплярів, а також матеріалів, які використовуються при виробництві. Наприклад, автомобілі, виготовлені з дорогоцінних металів, розраховані на ексклюзивний шар осіб, які можуть собі це дозволити. Деякі автомобілі також мають особливі технічні характеристики, які роблять їх більш цікавими для потенційних покупців.

У 2021 році можна очікувати кілька нових дорогих моделей автомобілів, які будуть доступні клієнтам. Найбільш очікуваними моделями є Aston Martin DB12 і Bentley Mulliner Bacalar, які будуть більш дорогими, ніж у попередні роки. Очікується, що ці автомобілі будуть доступні всім більш численна аудиторія і будуть пропонуватися за більш доступними цінами.

Aston Martin Valkyrie 3 мільйони доларів

За даним часом автомобілі стають все дорожчими. Моделлю автомобіля, яка в цьому році буде найдорожчою, стане Aston Martin Valkyrie. Вартість цього автомобіля, який вийде в меншому серійних тиражем, зараз оцінюється рівно в 3 мільйони доларів.

Aston Martin Valkyrie – це справжня машина майбутнього. Вона була створена за допомогою технологій, які використовуються у формулі-1. Цей автомобіль має максимальну швидкість більш ніж 400 кілометрів на годину і може обійти більшість автомобілів, навіть автомобілі картингу.

У цьому автомобілі було використано найсучасніші матеріали та технології. Він має потужний двигун та аеродинамічну форму, що дозволяє йому розганятися до вражаючої швидкості. Цей автомобіль може бути насправді вигідним інвестиційним об’єктом, оскільки його вартість може зрости з роками.

Не дивно, що Aston Martin Valkyrie вважається одним з найдорожчих автомобілів цього року. Ця модель стала справжньою сенсацією на автомобільному ринку. Вона конкурує з такими автомобілями, як Pagani Huayra BC (2,8 мільйона доларів), Lotus Evija (2,6 мільйона доларів), Bugatti Chiron Pur Sport (3,6 мільйона доларів) і Rimac C_Two (1,9 мільйона доларів). Варто зазначити, що це лише кілька прикладів дорогих моделей, які з’явилися цього року.

Тому, якщо ви хочете стати власником найдорожчого автомобіля 2021 року, тоді Aston Martin Valkyrie – це автомобіль, на який варто звернути увагу. Він не тільки приверне усіх погляди, але і стане справжньою окрасою для будь-якого автомобільного палацу.

Koenigsegg Jesko 3 мільйони доларів

Koenigsegg Jesko 3 мільйони доларів

Найдорожчою моделлю автомобіля в даному році може стати Koenigsegg Jesko C_Two, ціна якого становить близько 3 мільйони доларів. Цей гіперкар вже встиг здивувати своїми технічними характеристиками та просто неймовірним дизайном.

Koenigsegg Jesko C_Two оснащений 5,0-літровим багатоточковим двигуном V8, який співпрацює з потужними електродвигунами. Загальна сумарна потужність становить більше 1600 кінських сил.

Що стосується швидкості, то на даний момент Koenigsegg Jesko має максимальну швидкість більше 300 миль на годину. Це робить його одним з найшвидших автомобілів у світі.

Цей автомобіль має кілька моделей і може бути випущений в обмеженому тиражі. Кілька років тому Koenigsegg Jesko був представлений на автосалоні в Женеві, і з тих пір став одним з найочікуваніших гіперкарів сучасності.

Кожна модель Koenigsegg Jesko C_Two буде випущена з поєднанням ручної праці та передової технологічності, що дозволить створити шедевр автомобільної індустрії, достойний найкращих суперкарів серед серійних моделей.

У майбутньому Koenigsegg Jesko може бути ще більш дорожчим, оскільки компанія постійно працює над вдосконаленням своїх моделей. Також варто зазначити, що розробка Koenigsegg Jesko вимагала багато років розробки та тестування.

Минулого року вийшла версія Koenigsegg Jesko Absolut, яка вже впевнено коронувала себе як найшвидший серійний автомобіль. Рекордна швидкість зафіксована на спеціальному треку в Швеції і становить 330 миль на годину.

Крім Koenigsegg Jesko, 2021 року на ринку автомобілів з’явилися й інші дорогі моделі. Серед них можна виділити Pagani Huayra Tricolore, Aston Martin Valhalla, Lotus Evija та Bentley Mulliner Bacalar. Кожна з цих моделей є справжнім шедевром автодизайну та виконання.

Lamborghini Sián FKP 37 – 36 мільйона доларів

Цей автомобіль обладнаний потужним двигуном V12, який розвиває максимальну швидкість понад 350 кілометрів на годину. Він також оснащений додатковим електромотором, який забезпечує додаткові кінські сили. Завдяки цій комбінації, Lamborghini Sián FKP 37 може розганятися до 100 кілометрів на годину за 2,8 секунди.

Особливістю цього автомобіля є його унікальний дизайн. Він використовує технологію карбонових нітерових листів, яка раніше застосовувалася тільки у Формулі-1 й картингу. Це дозволило зробити автомобіль легшим і більш міцним одночасно.

За допомогою насичений оранжевий колір екстер’єру і чорний салон зробили автомобіль ще більш ексклюзивним. Наявність логотипу Lamborghini робить його легко впізнаваним і неповторним.

Найбільш імпонує технічне оснащення даної моделі. Вона отримала інноваційні розробки, які були застосовані під час змагань на трасі в Золотій північній паліціі, під назвою c_two. Усе це забезпечило максимальну міцність і динаміку, раніше недосяжну для автомобілів даного класу.

Lamborghini Sián FKP 37 створений в честь залишеного трагічно творця колишньої компанії Ferdinand Karl Piëch, а ініціали в назві – FKP, що означає Ferdinand Karl Piëch. Всього у світі буде виготовлено лише 63 автомобілі цієї моделі.

Водночас ций автомобіль може бути більш доступним за рахунок нових моделей від Aston, Lotus і Pagani. Важко собі уявити, але кілька років тому найдорожче авто McLaren – P1 коштувало $ 1.5 мільйона, і навіть Bugatti Veyron Sport радів на 2,5 мільйона менше.

Тому, Lamborghini Sián FKP 37 – це справжня честь для будь-якого автолюбителя, який дійсно може собі дозволити цю машину. Вона стане справжнім розкішшю у будинку або палаці в одному з міст світу. Адже вартість автомобіля у 36 мільйони доларів рівна кілька років щорічного бюджету даного міста.

Зважаючи на цю вартість, Lamborghini Sián FKP 37 вважається найбільш дорогим автомобілем у світі у цьому році. Втім, він цілком може стати для кому-то джерелом пристрасті та задоволення, адже за таку суму можна придбати багато інших цікавих речей.

Тому, якщо у вас є можливість та бажання, то Lamborghini Sián FKP 37 може бути автомобілем вашої мрії, який запам’ятається назавжди.

Bugatti Chiron Pur Sport 36 мільйона доларів

Ця модель Chiron оснащена 8-літровим двигуном W16 із чотирма турбокомпресорами, а також карбоновим кузовом і активною аеродинамікою, що забезпечує високу маневреність і стабільність на дорозі. Він розроблений, враховуючи принципи автогонок і призначений для швидкого руху на трасі.

Ціна Bugatti Chiron Pur Sport перемагає усіх конкурентів, зробивши його одним з найдорожчих серійних автомобілів у світі. Насправді, цей автомобіль може бути поміркованим, оскільки існує кілька витончених моделей Pagani з ціною більше як 10 мільйонів доларів, таких як Pagani Huayra BC і Huayra Roadster BC. Також, варто згадати про Aston Martin Valkyrie, машина, що вийшла з допомогою Red Bull Racing і має цінник близько 3,2 мільйонів доларів.

Марка Модель Ціна
Pagani Huayra BC 10+ мільйонів доларів
Pagani Huayra Roadster BC 10+ мільйонів доларів
Aston Martin Valkyrie 3,2 мільйона доларів
Bugatti Chiron Pur Sport 36 мільйонів доларів

Але в усій цій розкоші і ексклюзивності, Bugatti Chiron Pur Sport є найшвидшою та найдорожчою моделлю серійних автомобілів. Зі швидкістю, що перевищує 350 кілометрів на годину і неперевершеною потужністю, цей автомобіль є справжнім шедевром і предметом бажання для багатьох автомобілістів по всьому світу.

Pagani Huayra Tricolore 65 мільйона доларів

Pagani Huayra Tricolore 65 мільйона доларів

Цього року одним з найдорожчих автомобілів став Pagani Huayra Tricolore. Цей автомобіль коштує неймовірні 65 мільйонів доларів.

Pagani Huayra Tricolore – це модель відомого італійського виробника автомобілів Pagani, який здебільшого займається випуском розкішних спортивних автомобілів.

Цей автомобіль має незвичайне і стильне зовнішнє оформлення. Він виконаний у трьохколірній гамі – білому, червоному і зеленому, що символізує національний прапор Італії. Така колірна гама робить Pagani Huayra Tricolore неймовірно ексклюзивним автомобілем.

Однією з особливостей даної моделі є його мотор. Pagani Huayra Tricolore оснащений 6-літровим V12-двигуном, розробленим компанією AMG, який розвиває безліч кінських сил. Такий мотор дозволяє автомобілю розганятися до максимальної швидкості близько 370 км/год.

Цей автомобіль виробляється в обмеженій кількості – лише 3 екземпляри будуть створені. Такий малий тираж робить Pagani Huayra Tricolore ще більш вартісним і ексклюзивним.

За свої гроші власник автомобіля отримує не тільки найбільш видатний автомобіль, а й набір ексклюзивних послуг. Наприклад, покупець отримує можливість відвідати палаці Formule-1 за допомогою трек-дня, що є великою честю і рідкістю для автогонщиків та любителів швидкісних машин.

У світі автомобілів існує кілька дорожчих моделей, але Tricolore займає одне з чільних місць в цьому списку. Наприклад, Aston Martin Valkyrie і Bugatti La Voiture Noire також є одними з найдорожчих автомобілів цього року.

Тому, якщо ви маєте багато грошей і хочете придбати справжній шедевр автомобілебудівництва, Pagani Huayra Tricolore буде прекрасним вибором.

Питання та відповіді

Які автомобілі є найдорожчими в 2021 році?

В даному році найдорожчими автомобілями є моделі від Aston Martin, Pagani, Lotus та Bentley.

Яка машина вважається найдорожчою?

Зараз найціннішим автомобілем є модель Pagani Zonda HP Barchetta, вартість якої становить близько 17 мільйонів доларів США.

Які моделі автомобілів можуть бути дорожчими 1 мільйона доларів?

Кілька моделей автомобілів, таких як Bugatti Chiron Pur Sport, Koenigsegg Jesko Absolut, Rolls-Royce Boat Tail та Bentley Mulliner Bacalar, можуть перевищувати вартість 1 мільйон доларів США.

Що таке автомобіль з найвищою ціною серійного виробництва?

Наразі автомобілем з найвищою ціною серійного виробництва є модель Rolls-Royce Sweptail, вартість якої становить понад 13 мільйонів доларів США.

Які автомобілі використовуються в спорті Формула-1?

У спорті Формула-1 використовуються спеціальні автомобілі, такі як Mercedes-AMG Petronas, Red Bull Racing та Scuderia Ferrari, з максимальною потужністю та швидкістю для змагань на трасі.

Які автомобілі використовуються у картингу?

У картингу зазвичай використовуються малі та швидкі автомобілі, що працюють на двигунах під капотом. Найпоширеніші моделі включають CRG, Tony Kart та Birel ART.

Чи можуть автомобілі бути дорожчими палаців та розкішних будівель?

Так, деякі автомобілі можуть бути набагато дорожчими, ніж палаці та розкішні будівлі. Наприклад, Pagani Zonda HP Barchetta коштує близько 17 мільйонів доларів США, у той час як багато палаців можут коштувати декілька мільйонів доларів.

Якщо автомобіль має обмежений тираж, чи він автоматично стає найдорожчим?

Ні, наявність обмеженого тиражу не гарантує автомобілю найвищої вартості. Існує багато факторів, які визначають ціну автомобіля, таких як бренд, технічні характеристики, матеріали виготовлення та багато іншого.

Що робить автомобіль дорожчим від інших моделей?

Ціна автомобіля може бути дорожчою від інших моделей внаслідок його унікальності, розкішності та технологій, що використовуються в його виробництві.

Яке враження може створювати найдорожчий автомобіль?

Найдорожчі автомобілі можуть створювати надзвичайно розкішний та престижний образ для свого власника. Ці автомобілі впевнено показують статус та успіх свого власника на дорозі.

Вам також може сподобатися

У цьому ж році, Aston Martin представила ще одну найдорожчу модель – Aston Martin Valkyrie. Вартість цієї машини, збудованої в допомогою команди Red Bull Racing, складає більш ніж 3 мільйона доларів. Автомобіль має потужність понад 1,000 кінських сил і може розганятися до 100 км/год за менше ніж 3 секунди.

Окрім цього, Bentley представив нову модель Mulliner Bacalar, спеціально створену у кількості лише 12 автомобілів. Кожен автомобіль має ціну в розмірі 1,5 мільйона доларів і розбігається до 100 км/год за менше ніж 4 секунди.

Наразі однією з найдорожчих моделей на ринку є Lotus Evija – електричний суперкар з вартістю понад 2 мільйона доларів. Цей автомобіль має потужність 2,000 кінських сил і може розганятися до 100 км/год за менше ніж 3 секунди.

У цьому році також були представлені нові моделі автомобілів Rolls-Royce Phantom та Bentley Continental GT, які так само варті кілька мільйонів доларів. Ці автомобілі володіють розкішшю навіть кращих дипломатичних палаців і будуть особливою честью їх власників.

один коментар

В світі автомобілів кілька моделей може похвалитися такою завидною ціною, як Bugatti La Voiture Noire, що коштує більше ніж 10 мільйонів доларів.

В даний момент, випущено такою самою ціною ще декілька автомобілів, якщо трохи більше уваги приділити моделям з титулом Grand Sport Vitesse, то ціна становить вже майже 20 мільйонів доларів, однак, цього року Bugatti зробив ще крок у майбутнє, представивши нову модель під назвою Bugatti C_Two, яка є найдорожчою і найдорожчою серійно випускається автомобілем у світі, так як вона коштує за офіційними даними близько 8 мільйонів доларів, але на аукціонах все це доходить і до рекордного розмаху.

Це її коштує в 38 разів дорожче, ніж Bugatti Chiron Sport, яка очолювала рейтинг найдорожчих автомобілів у 2019 році. Також варто відзначити, що ця модель нова в світі Bugatti. А почалося все як грандіозне лімітоване видання, тиражем у одну штуку.

1 офіційної моделі даного автомобіля. Буде випущено височайший автомобіль у рамках цієї моделі за 8 мільйонів доларів, і разом з раритетною машиною будуть продані ще 9 мільйонів таких же автомобілів з різними характеристиками. Ціна на картингу, і якщо до цього Bugatti займав постачальника, що пропонує найвищій рівень розкіші для мільйонерів і мільярдерів.

Що ще цікаво – модель власне і являє собою спільний продукт двох виробників, компаній Bugatti і Rimac. Ідея виникла в той момент, коли електромобіль вдарив світ, і попит на них почав перевищувати попит на старі добрі мотори на кінських силах. Так і з’явився Bugatti C_Two, та автомобіль, що позиціонує як найшвидший автомобіль в світі.

Команда Rimac займалася розробкою величезної частини електроніки нової машини, включаючи систему кондиціонування, автоматичні двері, заведення двигуна, мультимедійний комплекс і багато іншого. Команда Bugatti в свою чергу працювала на розробкою двигуна, коробки передач і навіть електромобіль має водія, повідомляє ательє Mulliner.

Загалом, буде цікаво побачити, чи вийде цього року ще якась найдорожча, чи це буде сама Bugatti? На честь честь легенди формули-1 – Міхаеля Шумахера. Cедан, що зніме світло дня через кілька років метрах. Характеристики даного автомобіля вражають – від нуля до ста на даному автомобілі може вийти всього за 1,9 секунди, а самой відстані до 300 км/год буде вже за 7,9 секунди. Машина з назвою розробників і сам з Британії, тому якщо у вас є вільних кілька мільйонів доларів, то ви зможете отримати найшвидше вантажівка в світі, але найшвидше і найдорожче. Модель стане найдорожчою, оскільки її буде випущено під триколірною лімітовану серію, а продаватимесь вона не на аукціоні, а лише за попереднім замовленням. Цього року британці вирішили втілювати вживу свою мрію – створити автомобіль, який може пройти кілька тисяч кілометрів, не використовуючи краплі бензину або дизельного палива. Відкриття для світу своєї новинки, моделі Aston Martin AME-RB 001, було приурочено до 85-літнього ювілею компанії manufacture, центр якої знаходиться саме в місті Жирона. Виробник обіцяє, що якщо вам потрібно щось статусне і ексклюзивне, що було виготовлено на замовлення.

Це може бути що завгодно. Однак, будь уважним – автомобілі з таким тегом не часто бувають поміж браконьєрів, такі вони рідкісні. І таке вам унікальне в руках може помстити, коли заповните його рідж нансами.

Сергій

Сергій

У світі автомобілебудівництва завжди були моделі, ціна на які може здатися надто високою для більшості людей. Якщо ви дивилися в інтернеті ціни на автомобілі, то можливо помітили, що деякі з них справді коштують кілька мільйонів доларів.

Один з таких автомобілів – Pagani Huayra BC Roadster. Ця модель Pagani, створена відомим італійським автовиробником, має вартість близько 3 мільйонів доларів. При цій ціні ви отримуєте автомобіль з потужним двигуном і ексклюзивним дизайном.

Lotus Evija – це ще одна дорога модель, яка може запам’ятатися вам надовго. Цей автомобіль, який коштує близько 2 мільйонів доларів, оснащений електричним двигуном, який забезпечує максимальну швидкість понад 300 кілометрів на годину.

А на який автомобіль може замахнутися звичайний українець? Розмірений світ картингу. Завдяки йому можна виконувати неймовірні трюки за кермом квадроцикла, вирізняючись яскравими каскадерськими діями.

Сподіваюся, що цей огляд найкращих і найдорожчих автомобілів 2021 року допоміг вам підібрати модель, в якій ви будете відчувати себе власником справжнього автомобіля із зірковим статусом. Захисти свою безпеку!

НашМото