Оголошено переможців автомобільного конкурсу на найкращий дизайн – автомобільні “Оскари” підприємства

Назвали переможців автомобільного “Оскару” за дизайн

У Європі відбулась церемонія нагородження автомобільного “Оскара” за найкращий дизайн. У цьому році в переможців увійшли такі автомобільні бренди як Ferrari, Porsche, Audi та Mercedes-Benz.

У Європі відбулась церемонія нагородження автомобільного

За офіційною назвою “The Car Design Award” нагородили найкращим дизайном серед відомих автомобілів. Ferrari SF90 Stradale був визнаний найкращим автомобілем у номінації “The Most Beautiful Supercar of the Year”. Цей суперкар здивував елегантними лініями та агресивною зовнішністю.

За офіційною назвою

У другій категорії, “The Best Sportscar Design”, третє місце посів Porsche 911 GT3. Цей автомобіль завоював серця шанувальників своїм спортивним і аеродинамічним дизайном. А золота медаль була вручена Audi RS e-tron GT, який з’явився кілька місяців тому і вразив своєю комбінацією сучасності та елегантності.

У другій категорії,

У номінації “The Best Luxury Car Design” переможцем визнаний Mercedes-Benz S-Class. Ця модель вражає своєю розкішшю та престижністю. Упевнено посів друге місце Porsche Taycan, який заслуговує на цей звання завдяки своєму спортивному дизайну та інноваційним рішенням.

У номінації

НашМото