Продажі електромобілів вперше перевищили продажі дизельних автомобілів в ЄС

Електромобілі вперше випередили дизелі з продажів в ЄС

Електромобілі займають все більшу популярність серед європейських автокористувачів, випереджаючи традиційні дизельні автомобілі. За даними Європейської асоціації виробників автомобілів (ACEA), протягом цього року продажі електромобілів на ринку ЄС зросли на 159%, що склало 15% від загального обсягу продажів. У свою чергу, продажі дизельних автомобілів знизилися на 30%, скоротившись до 14%.

undefinedЕлектромобілі</stron займають все більшу популярність серед європейських автокористувачів, випереджаючи традиційні дизельні автомобілі. За даними Європейської асоціації виробників автомобілів (ACEA), протягом цього року продажі електромобілів на ринку ЄС зросли на 159%, що склало 15% від загального обсягу продажів. У свою чергу, продажі дизельних автомобілів знизилися на 30%, скоротившись до 14%.”>

Перевага електромобілів перед дизельними автомобілями у великій мірі пов’язана з проблемами, які виникають внаслідок забруднення навколишнього середовища і впливу на здоров’я. В умовах скандального дизельного підсумка Volkswagen і зростаючої свідомості про шкідливість вихлопних газів, спричинених спалюванням палива з великим вмістом сірки, спалюванням вуглецю та інших шкідливих речовин, багато споживачів стали переглядати свої уподобання і орієнтуватися на більш чисті та малозагрязнюючі джерела енергії.

Перевага електромобілів перед дизельними автомобілями у великій мірі пов'язана з проблемами, які виникають внаслідок забруднення навколишнього середовища і впливу на здоров'я. В умовах скандального дизельного підсумка Volkswagen і зростаючої свідомості про шкідливість вихлопних газів, спричинених спалюванням палива з великим вмістом сірки, спалюванням вуглецю та інших шкідливих речовин, багато споживачів стали переглядати свої уподобання і орієнтуватися на більш чисті та малозагрязнюючі джерела енергії.

Електромобілі надають низку переваг, серед яких можна виділити екологічність, економічність у використанні та доступність зарядних станцій. Крім того, наявність грошових пільг у вигляді знижок на електричні автомобілі та знижених тарифів на поповнення заряду також стимулює попит на електромобілі.

undefinedЕлектромобіл“>

НашМото