Топ-9 найцінніших запущених автомобілів у світі, про які мало хто знає

9 найдорожчих занедбаних автомобілів в світі

Протягом кілометрів історії автомобілів була багато рідкісних та дуже дорогих моделей. Деякі з них потрапили в забуття і стояли на заводах або в гаражах, нікому не потрібні. Однак, на майданчику аукціону можна було побачити ці “занедбані” автомобілі і оцінити їх потенційну вартість.

Одним з таких випадків був автомобіль Ferrari Daytona, який більше 20 років стояв занедбаний в гаражі. Цей рідкісний автомобіль був знайдений в 2008 році та проданий на аукціоні за рекордну суму. Мотор та кузов автомобіля були в дуже поганому стані, але саме це зробило його унікальним.

Ще одним прикладом є автомобіль Jaguar E-Type, який був залишений у гаражі протягом десятків років. Цей автомобіль, який вже трохи заржавів, стояв в одному з будинків в Лондоні. Однак, коли його витягли з гаражу, виявилося, що ця модель є однією з найдорожчих і найбільш бажаних серед колекціонерів.

Тому отримати рідкісний та занедбаний автомобіль на аукціоні може бути вигідною угодою для тих, хто розуміє цінність таких знахідок. За абсолютно вигідними цінами можна отримати автомобіль, який зможе стати на сотні тисяч доларів дорожчим після реставрації.

Занедбані автомобілі мають своє особливе шарм і приваблюють колекціонерів. Вони заслуговують на увагу і можуть стати справжнім скарбом для свого власника.

Jaguar XJ220

Хоча Jaguar XJ220 був випущений більше 25 років тому, він досі залишається одним з найшвидших автомобілів у світі. Всього було випущено лише 281 автомобіль, і залишилось їх відносно небагато. На аукціонах Jaguar XJ220 дуже цінується і часто продається за великі гроші.

Один з найвідоміших випадків продажу Jaguar XJ220 стався в 2014 році, коли рідкісний автомобіль був проданий на аукціоні за майже 500 000 фунтів стерлінгів. Цей конкретний автомобіль мав дуже цікаву історію, оскільки протязі багатьох років він стояв в гаражі і його власник не використовував його для поїздок. В результаті, автомобіль мав дуже маленький пробіг всього 2 897 кілометрів.

Jaguar XJ220 по-прежнему залишається одним з найбажаніших автомобілів серед колекціонерів і автомобільних ентузіастів. Власники Jaguars XJ220 можуть похвалитися тим, що вони володіють рідкісним шедевром, який мало хто з бачив.

Bentley

Автомобіль Bentley був залишений на одному з феррарі, де він простояв без руху і на холостих обертах протягом кількох років. Навіть дуже досвідчений моторист не бачив великої кількості кілометрів на цьому автомобілі, оскільки його власник рідко виїжджав на ньому.

Цей Bentley був вироблений в 1955 році і має 4,9-літровий мотор. Автомобіль має чорне кузовне покриття і був випущений всього в невеликій кількості примірників, що робить його дуже рідкісним.

Марка Bentley
Рік випуску 1955
Об’єм двигуна 4,9 л
Колір Чорний

Про цей автомобіль багато говорили на різних автомобільних форумах і блогах. Люди зацікавлені в його історії і стані, а також в його потенційній вартості. Він став одним із найбільш популярних автомобілів, які були продані на аукціоні занедбаних автомобілів.

Dodge Charger Daytona

За свою історію цей автомобіль змінив кілька власників. Один з них бачив цю машину на аукціоні і вирішив її придбати. Він згадав, що в його дитинстві в одного з його сусідів стояв такий самий Dodge Charger Daytona, і він завжди мріяв про цей автомобіль.

Тому, коли він побачив цей автомобіль на аукціоні, він не зміг встояти і вирішив його купити. Цей Dodge Charger Daytona мав дуже цікаву історію. Він був вироблений спеціально для участі у гонках NASCAR. Він був оснащений потужним 7.0-літровим двигуном HEMI, що дозволяло йому розганятися до вражаючої швидкості.

Автомобіль був розписаний в стилі “рок-н-ролл”. Його зовнішній вигляд був просто неперевершеним. Це був справжній витвір мистецтва на колесах.

Проте, через кілька років після його випуску, Dodge Charger Daytona залишився відбитком свого часу. Він був забутий і залишився недоторканим протягом декількох десятиліть.

Ford GT40

Автомобіль Ford GT40 має цікаву історію. Він був створений спеціально для того, щоб перемогти на знаменитій гонці 24 години Ле-Мана. Розробка цього автомобіля почалася в 1964 році і тривала два роки.

На початку 1960-х років компанія Ford хотіла придбати компанію Ferrari, але переговори не вдалося завершити. Це розлютило Генрі Форда, і він вирішив створити власний спортивний автомобіль, який здолає Ferrari на гонці 24 години Ле-Мана.

Перша версія Ford GT40 була оснащена мотором Jaguar V8 об’ємом 4,2 літра. Однак, він був недосконалий і не зміг перемогти на гонці Ле-Мана 1964 року. Це змусило інженерів Ford вдосконалити автомобіль. В наступну версію Ford GT40 встановили 7-літровий двигун V8.

Рідкісний автомобіль

Сьогодні Ford GT40 є дуже рідкісним автомобілем. За даними 2020 року, було випущено всього 107 автомобілів цієї моделі. Тому, володіння одним з них є справжньою розкішшю.

У 2020 році на аукціоні продали один із залишившихся Ford GT40 за рекордну суму 9,35 мільйона доларів. Автомобіль мав пробіг всього 4 кілометри і був у відмінному стані.

Протягом своєї історії, Ford GT40 бачив багато

  • Він переміг на гонці 24 години Ле-Мана чотири рази поспіль, з 1966 по 1969 роки.
  • У 1967 році Ford GT40 зайняв перші три місця на гонці Ле-Мана, здобувши потрійну перемогу.
  • Автомобіль з’являвся в різних фільмах, включаючи “Дайтона” і “Феррарі проти Форда”.

Таким чином, Ford GT40 – це дуже спеціальний автомобіль з багатою історією. Він довів свої можливості на гоночних трасах та пройшов шлях від звичайної машини до справжнього легендарного автомобіля.

Ferrari Enzo

Автомобіль Ferrari Enzo є одним із найдорожчих занедбаних автомобілів в світі.

Цей рідкісний автомобіль, випущений у 2002 році, протязі довгого часу стояв без руху, і його мотор залишався неактивним.

За своєму життя ця машина не має багато кілометрів на своєму спортометрі. Тому можна сказати, що Ferrari Enzo має дуже мало їзди.

Одного разу автомобіль був помічений на одному із автомобільних шоу. Багато відвідувачів дивувалися, чому такий рідкісний автомобіль протягом тривалого часу був занедбаний.

За чутками, автомобіль раніше належав одному з британських магнатів, який був фанатом автомобілів. Він володів також іншими раритетними автомобілями, такими як Jaguar E-Type і Ferrari Daytona.

Протягом своєї історії цей Ferrari Enzo встиг здивувати багатьох. До цього автомобіль стояв у гаражі багато років і не використовувався для своєї прямої мети – швидкої їзди.

Незважаючи на занедбану зовнішність цього автомобіля, багато людей все ще мають інтерес до Ferrari Enzo. Зараз власник цього автомобіля намагається відновити його до стану, коли він був новим.

Цей Ferrari Enzo дійсно має дуже цікаву історію, і він залишається одним із найдорожчих і рідкісних автомобілів в своєму класі. Він вражає не тільки своєю виконавчою потужністю, але і своєю зовнішністю, яка привертає увагу всіх навколо.

Bugatti Type 57S

За своєму життя цей автомобіль багато що побачив. На протязі довгих років він був власністю одного з найбагатших колекціонерів автомобілів і стояв на його земельному маєтку у Франції. Завдяки цьому, машина була дуже добре збережена та зберегла своє рідкісне становище.

Згодом, власник вирішив продати цю раритетну машину на аукціоні. Після огляду, експерти зрозуміли, наскільки цей автомобіль рідкісний. Продавець заявляв, що автомобіль проїхав всього 26 тисяч кілометрів.

Після багатьох годин торгів на аукціоні, Bugatti Type 57S був проданий за безмаль 5 мільйонів доларів. Більшість зібравшихся на аукціоні навіть не могли повірити, що машину, яка знаходиться в такому стані і має таку історію, можна продати за таку велику суму.

Автомобіль Bugatti Type 57S вважається одним з найрідкісніших автомобілів у світі і залишається популярним серед колекціонерів раритетних автомобілів. Це, безумовно, є одним з найцікавіших автомобілів, які коли-небудь бачив світ.

Електронні гроші Jaguar

Одного разу в 1963 році була створена рідкісна модель Jaguar E-Type Lightweight. Автомобіль був знаменитий своїм потужним мотором і швидкістю. Протягом року автомобіль стояв на стоянці та не був використаний. За цей час на його одометрі з’явилося всього кілька кілометрів.

В 2014 році цей Jaguar E-Type Lightweight був проданий на аукціоні за рекордну суму 7,37 мільйона доларів. Ця сума зробила цей автомобіль одним з найдорожчих занедбаних автомобілів в світі.

Одним із цікавих фактів про цей автомобіль є його історія. Протягом років власник цієї машини бачив, як у своєму гаражі стояла інша рідкісна машина – Ferrari 250 GT SWB California Spyder. За цей час Jaguar E-Type Lightweight був цілком забутим.

На аукціоні Jaguar E-Type Lightweight став одним з найбільш дорогих занедбаних автомобілів в світі. Його окремі деталі були виграні електронними грошима. Тому автомобіль також отримав прізвисько “Електронні гроші Jaguar”.

Ferrari серії Dino 246 GTS

Ferrari серії Dino 246 GTS

Автомобіль Ferrari серії Dino 246 GTS є одним з найдорожчих занедбаних автомобілів в світі. Він був випущений у 1976 році і вироблявся до 1979 року. Цей рідкісний автомобіль був створений як спортивний автомобіль для щоденного використання.

Машина оснащена 2,4-літровим V6-мотором, який забезпечує потужність 195 кінських сил. Завдяки цьому мотору Ferrari серії Dino 246 GTS може розганятися до 235 кілометрів на годину і прискорюватися до 100 кілометрів за 6,3 секунди.

Історія цього автомобіля дуже цікава. Більшість екземплярів Dino 246 GTS були продані в США. Однак, у 1979 році була припинена їхня поставка через зміни в американських вимогах до автомобільних викидів.

Один з дуже дорогих Dino 246 GTS, який виявився на аукціоні, був в катастрофічному стані. Він був знайдений після багатьох років занедбання в гаражі в Італії. Машина не була використовувана протягом багатьох років і стояла приблизно 20 000 кілометрів на одометрі. Вона була розкрита зі сланцевої пилу і мала багато корозії, але мотор залишився недоторканим.

На щастя, власник знайшов спеціалізовану майстерню в Італії, яка була готова взятися за боротьбу з цим проектом. За кілька років машину повністю відновили, витративши велику кількість грошей і часу.

Jaguar E-Type

Другим найдорожчим занедбаним автомобілем є Jaguar E-Type. Цей автомобіль був випущений у 1961 році і називається одним з найкрасивіших автомобілів у світі. Він має потужний двигун і прекрасну зовнішність.

Багато автомобілів цієї моделі були знайдені занедбаними і потребували серйозного відновлення. Проте, після витраченого часу і грошей, вони повертаються до свого колишнього блиску і стають одними з найдорожчих автомобілів на аукціонах.

Mercedes-Benz 300SL

На своєму протязі історії цей автомобіль зміг побачити багато речей. Він стояв на аукціоні, бачив Феррарі, Дайтона і багато інших розкошних автомобілів. Цей автомобіль має дуже великий рідкісний мотор, який залишив своєму авто неймовірну потужність.

У 2019 році цей автомобіль був проданий на аукціоні за дуже велику суму грошей. Він проїхав всього один кілометр за свою історію.

НашМото