Toyota FJ Cruiser, популярний позашляховик, більше не випускається

Культовий позашляховик Toyota FJ Cruiser знятий з виробництва

Toyota FJ Cruiser – це один з найкультовіших позашляховиків в світі автомобілів. З 2006 до 2016 року він був на ринку і завойовав серця багатьох водіїв. Виробництво цього авто було зняте відносно недавно, проте залишилося багато відгуків про цей унікальний автомобіль.

undefinedToyot – це один з найкультовіших позашляховиків в світі автомобілів. З 2006 до 2016 року він був на ринку і завойовав серця багатьох водіїв. Виробництво цього авто було зняте відносно недавно, проте залишилося багато відгуків про цей унікальний автомобіль.”>

Toyota FJ Cruiser володів бездоріжжям як ніхто інший. Він був конструйований для екстремальних умов, і довів свою надійність і міцність вже на перших кілометрах в офф-роуд”ї. Круті повороти, кам’янисті дороги, сніг та річка – все це Toyota FJ Cruiser розуміє і без проблем проходить.

undefinedToyot володів бездоріжжям як ніхто інший. Він був конструйований для екстремальних умов, і довів свою надійність і міцність вже на перших кілометрах в офф-роуд”ї. Круті повороти, кам’янисті дороги, сніг та річка – все це Toyota FJ Cruiser розуміє і без проблем проходить.”>

Toyota FJ Cruiser став справжнім симболом для любителів позашляховиків. Унікальний дизайн, зварений шасі, повнопривідна система і солідні габарити – все це зробило автомобіль незабутнім. Його виробництво було зняте, але спогади про нього назавжди залишаться в серцях шанувальників.

undefinedToyot“>

НашМото