В мережі з’явилися фото моделі Kia K5 у кузові кросовер-універсал

У мережі показали модель Kia K5 в кузові крос-універсал

Машина Kia K5, що є популярним седаном, отримала свою нову модифікацію. У мережі з’явилися перші фотографії нового крос-універсала даної моделі. Високі борти, спортивний вид і популярні характеристики зроблять цю машину привабливою для багатьох покупців.

undefinedМашина</stron Kia K5, що є популярним седаном, отримала свою нову модифікацію. У мережі з’явилися перші фотографії нового крос-універсала даної моделі. Високі борти, спортивний вид і популярні характеристики зроблять цю машину привабливою для багатьох покупців.”>

Модель Kia K5 в кузові крос-універсал стала відповіддю на зростання попиту на практичні та стильні автомобілі. Машина буде мати більший кліренс та підвищену міцність, що дозволить легко подолати нерівності дорожнього покриття та безпечно перетинати екстремальні ділянки маршруту.

undefinedМодел Машина буде мати більший кліренс та підвищену міцність, що дозволить легко подолати нерівності дорожнього покриття та безпечно перетинати екстремальні ділянки маршруту.”>

Новий крос-універсал Kia K5 збереже усі переваги седану, однак матиме додатковий простір для пасажирів і багажу. Модель буде оснащена потужними технічними характеристиками та сучасними системами безпеки, що зробить поїздку комфортною та безпечною.

undefined<stronНовий крос-універсал Kia K5 збереже усі переваги седану, однак матиме додатковий простір для пасажирів і багажу. Модель буде оснащена потужними технічними характеристиками та сучасними системами безпеки, що зробить поїздку комфортною та безпечною.

“>

НашМото