Відомий виробник автомобілів відкликає 10 тисяч електрокарів через можливість пошкодження інфраструктури електромережі

Відомий автовиробник відкликає 10 тисяч електрокарів які можуть битися струмом

Chevrolet, один з найбільш відомих автовиробників у світі, оголосив про відкликання 10 тисяч електрокарів через можливість ураження електричним струмом. Це рішення було прийнято після виявлення проблеми з електричними системами, яка може призвести до короткого замикання та виникнення пожежі.

undefinedChevrolet</stron, один з найбільш відомих автовиробників у світі, оголосив про відкликання 10 тисяч електрокарів через можливість ураження електричним струмом. Це рішення було прийнято після виявлення проблеми з електричними системами, яка може призвести до короткого замикання та виникнення пожежі.”>

Chevrolet рекомендує власникам відразу припинити використання цих електрокарів і звернутися до ближчого представництва компанії для отримання безкоштовного ремонту. Даний відклик стосується моделей, проданих в період з 20XX по 20XX роки, і включає різні модифікації та конфігурації.

undefinedChevrolet</e рекомендує власникам відразу припинити використання цих електрокарів і звернутися до ближчого представництва компанії для отримання безкоштовного ремонту. Даний відклик стосується моделей, проданих в період з 20XX по 20XX роки, і включає різні модифікації та конфігурації.”>

За словами представників Chevrolet, покищо не було зареєстровано жодного випадку пошкодження або поранення внаслідок даної проблеми. Проте, компанія вирішила прийняти відповідальний підхід та вжити всіх необхідних заходів для запобігання подібним інцидентам.

undefinedЗChevrolet, покищо не було зареєстровано жодного випадку пошкодження або поранення внаслідок даної проблеми. Проте, компанія вирішила прийняти відповідальний підхід та вжити всіх необхідних заходів для запобігання подібним інцидентам.

“>

Хоча відкликання автомобілів є негативною новиною для Chevrolet та їхніх власників, це свідчить про відповідальність компанії та її прагнення забезпечити безпеку своїх клієнтів.

Хоч та їхніх власників, це свідчить про відповідальність компанії та її прагнення забезпечити безпеку своїх клієнтів.”>

НашМото