10 цікавих фактів про Lamborghini, про які ви, можливо, навіть не чули

10 фактів про Lamborghini які ви навряд чи чули

Легендарна італійська автомобільна компанія Lamborghini, заснована у 1963 році Ферруччо Ламборгіні, вважається однією з найпопулярніших та найпрестижніших марок автомобілів у світі. Багато хто знає її через відоме фото автомобілів, якими сплюндрована поліція по всьому світу, однак є кілька цікавих фактів, які мало хто знає.

1. У легендарного Ламборгіні є свій родинний трикутник. Ферруччо Ламборгіні створив своє перше автомобільне виробництво після того, як схвилював з обслуговуванням свого Ferrari. Це звело Ламборгіні з іменим Ferrari до одного рівня і додало пікантності вже напружені відносини між ними.

2. Ламборгіні починав з тракторів. До створення власної марки автомобілів, Ферруччо Ламборгіні випускав передові трактори. Вони були настільки вдалі, що після Другої світової війни Ламборгіні зміг відкрити велику фабрику, а трактори Lamborghini стали дуже популярними в Європі.

3. Lamborghini постачає автомобілі поліції. Один з найвідоміших автомобілів від Lamborghini – Gallardo, часто бачений на поліцейських постах Європи. Це дозволяє поліції оперативно переслідувати злочинців на вишуканих автомобілях.

4. Miura – перший суперкар Lamborghini. Випущений у 1966 році, Lamborghini Miura був одним з перших суперкарів в історії автомобілебудування. Завдяки своєму революційному двигуну V12 та швидкості 280 кілометрів на годину, Miura став справжнім символом розкоші і швидкості.

5. Ламборгіні – суперкар з емоціями. Чуттєва сила та гроші колосальних автомобілів Lamborghini викликає у людей ейфорію, а також збуджує заздрість тим, хто не може собі їх дозволити. Кожна модель марки Lamborghini – це втілення стилю, ексклюзивності та бездоганності конструкційної роботи.

6. Lamborghini – це прекрасна італійська дизайнерська робота. Всі автомобілі Lamborghini приваблюють своєю сміливістю та екстравагантністю дизайну. Їх зовнішній вигляд завжди відповідає вимогам класичної краси, але з елементами сучасного стилю. Аеродинамічні лінії, розкішний салон – все це є невід’ємною частиною бренду Lamborghini.

Загалом, факти про Lamborghini можна було б розповідати безкінечно, бо у виробництві автомобілів цієї марки нараховується кілька десятків неймовірних та неймовірних моментів. Їхні моделі вразить навіть найвимогливіших поціновувачів авто своєю ексклюзивністю, дизайном, продуктивністю та унікальністю. І це лише невелика частка з того, з чим може вас здивувати Lamborghini.

1 Lamborghini задумав компанію на Родосі

Ферруччо Ламборгіні, відомий італійський виробник автомобілів, був людиною з великим ентузіазмом до швидкості. У 1948 році, коли Ламборгіні відкрив свою першу фабрику в місті Сант’Агата Болоньєзе, він займався виготовленням тракторів. Однак, він завжди був зацікавлений в автомобілях.

У 1963 році, після успіху своєї компанії, Ферруччо Ламборгіні вирішив створити справжній спортивний автомобіль. Він був нещасний власником Ferrari, і на рахунку він пішов самою власністю моделі Ferrari 250 GT. Однак, у Ламборгіні були деякі незадоволеність щодо якості автомобіля, і відправивши свою скаргу Ферруччо, він отримав відповідь від Enzo Ferrari, в якій його спонсор сказав, що може радити йому передбачити автомобільи.

Це була крапка над “і”. Ферруччо Ламборгіні вирішив зібрати свою власну команду і створити поліцію. Вони використовували найкращі розробки в галузі автомобіле- та металообробного виробництва, а також залучили кимось Джованні Міара – одного з найкращих моторобудовників свого часу. За декілька місяців мира, співробітників експериментального відділу Lamborghini car цанкова фашистської Фшранція, не забуваючи про всі труднощі, завели ще одного короля, що з’явився в “дракулівськьими”, “майстернім” Міура і Miura.

Фото Моделі Імена
фото 1 Lamborghini Miura Ферруччо Ламборгіні
фото 2 Lamborghini Aventador Enzo Ferrari
фото 3 Lamborghini Huracan Джованні Міара

2 Все починається з тракторів

Багато хто не знає, але автомобільна компанія Lamborghini, яка відома своїми швидкими та розкішними машинами, насправді починала свою історію з виробництва тракторів.

У 1948 році Ферруччо Ламборгіні, який тоді був відомим виробником тракторів, вирішив спробувати щось нове і розпочав виробництво автомобілів. Інший відомий виробник автомобілів – Феррарі – також починав з тракторів, і в результаті цих двох конкуруючих компаній з’явилися не тільки шикарні машини, але й легендарні імена.

Однак, Lamborghini використав свій досвід в тракторному виробництві, щоб зробити свої автомобілі більш надійними та ефективними. Наприклад, відмінним прикладом є модель Lamborghini Miura, яка вважалася однією з найшвидших та найпотужніших автомобілів свого часу.

Цікаво, що деякі машини Lamborghini використовувалися навіть поліцією. У деяких країнах світу, таких як Італія та Об’єднані Арабські Емірати, поліцейські отримали можливість використовувати автомобілі Lamborghini як службові автомобілі.

3 Дратівливий Феррарі вказав йому на машини

Машини моделі Lamborghini завжди були символом розкоші та швидкості. Однак, мало хто знає, що незважаючи на славу та популярність бренду, само ім’я “Lamborghini” походить від дратівливого фермера.

Фермер by the name of Ferruccio Lamborghini was not satisfied with the performance of his Ferrari car. Тому він вирішив дати відповідь ferrari, створивши свій власний автомобільний бренд. У 1963 році була представлена перша легендарна модель Lamborghini – Miura.

Хтось міг гадати, що імена “fer” та “rari” походять від ім’я Ферруччо та фермера Ferrari. Однак це не так. Фактично, Містер Ламборгіні просто користувався популярністю ферарі та його утвореними інтригами в середині технічного складу ferrari. Натомість, Lamborghini використовував фламінго як символ свого бренду.

4 У першій машини не було двигуна

Ферруччо Ламборгіні, засновник компанії Lamborghini, у свій час виробляв сільськогосподарські трактори. Однак, в одному з інтерв’ю hтсс сказав, що він зрозумів, як можна поліпшити автомобілі Ferrari, і вирішив створити власну марку автомобілів.

У 1963 році Lamborghini представив свій перший автомобіль – Lamborghini 350GTV. Однак, ця модель не мала двигуна. Замість цього, в задній частині машини було встановлено на показові цілі фото модельного двигуна, що справило враження на гостей.

Хоча перший автомобіль Lamborghini не мав справжнього двигуна, він все одно був запальним початком для компанії. Наступна модель Lamborghini, випущена рік по тому, була вже справжнім автомобілем з мотором. Це була Lamborghini Miura – модель, яка стала однією з найбільш впізнаваних і успішних моделей компанії.

Факт Картинка
У першій машині Lamborghini не було двигуна Фото машини Lamborghini

5 «Якщо ви вже хтось купите Lamborghini»

1. Унікальне походження

Lamborghini – це традиційна італійська автомобільна компанія, заснована Ферруччо Ламборгіні в 1963 році. Значна частина автомобілів побудовані з використанням фізичного або конструктивного нововведення і ламбаржини належать власникам, які неодноразово вводили вигадки.

2. Прихильність до поліції

Варто згадати і те, що Lamborghini завжди була автомобільною компанією, яка була постачальником автомобілів поліції. Саме машини Lamborghini використовуються поліцією для патрулювання великих міст, таких як Дубаї, а також в Італії, Великій Британії та інших країнах.

3. Імена моделей

Lamborghini надає своїм моделям назви, які відображають тире італійців до своєї культури і історії. Наприклад, одна з найвідоміших моделей – Miura, отримала назву на честь іспанської породи биків, які були особливо сильними і швидкими.

4. Конкуренція з Ferrari

4. Конкуренція з Ferrari

Lamborghini завжди була прямим конкурентом для іншої знаменитої італійської автомобільної марки – Ferrari. Саме через цю конкуренцію дві марки прискорилися у своєму розвитку і створюють і надалі неймовірні моделі, які радують покупців своїми характеристиками та дизайном.

5. Наступники тракторів

Мало хто може повірити, але Lamborghini колись починала свою діяльність як виробник сільськогосподарських машин, зокрема тракторів. Ферруччо Ламборгіні заснував свою компанію, щоб виробляти трактори, проте в подальшому змінив сферу діяльності і створив легендарну марку автомобілів.

Ламборджину експлосія Ферруччо Райзер
1952 р .: Райзер заснував “Трактори Ферруччо” (Lamborghini Trattori). Діяльність компанії була спрямована на виробництво сільськогосподарської техніки, зокрема тракторів. 1963 р .: Райзер відзначив свою компанію “Автомобілі Lamborghini” (Automobili Lamborghini) одним з найзнаменитіших автомобільних брендів у світі.

6 Він мало не відправив Майлза Девіса до в’язниці

7 Назва легендарної моделі насправді є лайкою

Якщо ви думаєте, що всі моделі Lamborghini мають складні назви, то ви помиляєтеся. Одна з них, Miura, отримала свою назву на честь фермашки в Тарасконі, Франція, де жив кимось хтось певний Закаріас Ламборґіні.

У реальності Ламборгіні був багатим власником компанії Lamborghini Trattori, яка виробляла трактори. Його однак цікавили автомобілі, і він завжди був шанувальником марки Ferrari. Єдиними його автомобілями були Ferrari, і Ламборгіні був дуже незадоволений якістю і недоліками, які зустрічалися в цих автомобілях.

Відомо, що одне з разом, Ферруччо приїхав в сервісне відділення Ferrari, щоб попередити інженерів про недоліки в автомобілі. Проте, він був проігнорований і попрощався з Ferrari, заявивши, що зможе зробити кращу машину самостійно. І ось у 1963 році Ламборгіні заснував власну компанію Lamborghini і світ побачив перший автомобіль з його іменем – Lamborghini 350 GT.

Так була народжена легенда, і завдяки Ламборгіні світ познайомився з вражаючими моделями, такими як Miura, Countach, Diablo, Murcielago та інші.

8 Всі інші імена пов’язані з биками

Це не тільки машина, а й імена. Кожна модель автомобіля Lamborghini має свою назву, яка пов’язана з биками. Інтересно, що саме іменем має бути машина, вирішувалося всередині компанії. Іноді хтось просто назвав модель на випадок Miura, Mazda і коли-небудь це займало тривалість на зустрічі з Італії.

В 1963 році, коли Lamborghini тільки розпочала виробляти спортивні автомобілі, ферруччо ламборгіні був гірником. І менеджери Lamborghini чули, що від ферруччо є кілька справді гарних тракторів. Втім, Ferrari, також виробник спортивних автомобілів, який довго командував в уявлення людей про найкращий італійський автомобіль, відмовився зустрітися з ферруччо. Якщо його так довго недооцінював Ferrari, то він зробить своє справжні боліди-биків, з якими Ferrari взагалі не порівняється. Для цього Lamborghini закупив необхідне обладнання і найняв найкращих фахівців в сфері автомобілів.

Назва Miura також пов’язана з тваринами. Міастор Ламборгіні у порівнянні з автомобілями конкурентів стала найшвидшою машиною на світі. Машина, яка була представлена у 1966 році і була побудована по обох боків, була розрахована як робоча модель для поліції. Але переможець Міастора Ламборгіні Stanford Roberts захотів мати таке авто у своїй колекції, і тому зробив так, щоб lamborghini показало фото свого автомобіля на виставці. Вже після новини про те, що лідер lamborghini похизувався швидкістю свого авто і назвав модель лабмохіні Miura, для паганої почести. Про таку заваруху з модераторами Brian Johnson из AC/DC відзвітував у своєму документальному фільмі “Cars That Rock”

Декілька інших моделей було названо на честь биків. Автомобіль Aventador отримав свою назву на честь бика Aventador. Автомобіль Reventon також пов’язаний з арендою бика. Вважається, що Reventon – це тільки булка назви. І вірно, тому що Reventon означає “утечка” на іспанській мові. В свою чергу, Urus отримала назву на честь давньої породи великого бика.

Заключні слова

Таким чином, Lamborghini не тільки створює вражаючі автомобілі, але і дає їм назви, що пов’язані з биками. Це створює особливий образ та характер автомобілів Lamborghini, які завжди будуть визнаватися в усьому світі.

9 Поліція Lambo для транспортування органів

9 Поліція Lambo для транспортування органів

На перший погляд може здатися, що застосування такого швидкісного автомобіля для такої мети не дуже логічне, однак, є кілька причин, чому саме Lamborghini була вибрана для цієї ролі. Перш за все, вона мала кращу маневреність та швидкість порівняно з іншими машинами поліції. Крім того, присутність такого автомобіля поліції допомагала підняти рівень свідомості щодо пересадок органів та збільшити кількість донорів.

Фото цієї машини, яка автентично використовувалася поліцією, стала популярною в Інтернеті. Машина кардинально відрізнялася від звичайних машин поліції, і її вражаючий зовнішній вигляд зробив її справжньою зіркою. Навіть багато років після випуску, ця модель є однією з найвідоміших поліцейських машин в світі.

Зауважимо, що існують і інші випадки, коли Lamborghini була використана для поліцейських місій. Наприклад, в 2009 році поліція Дубая придбала Lamborghini Gallardo LP560-4 для патрулювання. А в 2014 році поліція Італії отримала свій другий Lamborghini Huracan в рамках спільного проекту з фірмою Ferrari. Ця машина була використана для патрулювання трас А1 та А14.

10 Ви також можете купити Aventador без шин

10 Ви також можете купити Aventador без шин

Мабуть, виникає питання, чому хтось хотів би придбати автомобіль без основної частини, яка забезпечує безпеку та комфорт? Виявляється, що у Ламборгіні існує спеціальна програма, яка надає можливість клієнтам придбати “голий” автомобіль без шин і додає кимось, таким чином, дозволяючи вам вибрати власні шини для вашого Авентадора.

Така можливість стає доступною завдяки тому, що Ламборгіні багато років співпрацює з відомими виробниками шин, такими як Pirelli і Michelin. Це дозволяє клієнтам вибирати шини, які найкраще відповідають їхнім потребам і вимогам.

Aventador без шин Aventador з користувачем власних шин

Ця програма також дає можливість клієнтам додатково налаштовувати свої автомобілі, додавати різні опції та оснащення. Наприклад, ви можете вибрати великий відсоток профілю шин для кращої прохідності або вузький профіль шин для кращої швидкості та маневреності.

Отже, якщо ви завжди мріяли про власний Lamborghini Aventador і хочете мати повний контроль над вашим автомобілем, то ви можете придбати його без шин і вибрати власні шини, які найкраще підходять вам.

НашМото