Українці віддають перевагу: названо топ-15 найбільш популярних електромобілів!

Назвали топ-15 найпопулярніших електромобілів серед українців

Електромобілі стають все більш популярними серед українців. Так, за даними порталу “аutoria”, у березні 2021 року українці придбали 15 000 електрокарів, що є рекордним показником для країни.

Електромобілі стають все більш популярними серед українців. Так, за даними порталу

Причинами такої популярності є декілька факторів. Найперше, зростання кількості пунктів зарядки, які з’являються по всій Україні, дає змогу власникам електромобілів зручно подорожувати країною. Крім того, уряд встановив різні види пільг для власників електрокарів, знизивши вартість реєстрації та зобов’язавши комунальні підприємства встановлювати зарядні станції.

Причинами такої популярності є декілька факторів. Найперше, зростання кількості пунктів зарядки, які з

Найпопулярніші моделі електромобілів серед українців – Tesla Model 3, Nissan Leaf та Renault Zoe. Вартість цих авто становить від 30 000 до 60 000 доларів. Ціни на електромобілі продовжують знижуватися, що також призводить до зростання популярності цих транспортних засобів серед українців.

Найпопулярніші моделі електромобілів серед українців - Tesla Model 3, Nissan Leaf та Renault Zoe. Вартість цих авто становить від 30 000 до 60 000 доларів. Ціни на електромобілі продовжують знижуватися, що також призводить до зростання популярності цих транспортних засобів серед українців.

НашМото