Поіменовано найбільш ненадійні китайські кросовери, які найчастіше виходять з ладу

Названо найгірші китайські кросовери які найчастіше ламаються

Китайські кросовери стають все більш популярними українським автолюбителями. Незважаючи на їх доступність і красивий дизайн, деякі моделі китайських кросоверів зазнають дефектів і виявляються ненадійними. За результатами дослідження, було визначено кілька найгірших китайських кросоверів, які найчастіше ламаються.

undefinedКитайськ стають все більш популярними українським автолюбителями. Незважаючи на їх доступність і красивий дизайн, деякі моделі китайських кросоверів зазнають дефектів і виявляються ненадійними. За результатами дослідження, було визначено кілька найгірших китайських кросоверів, які найчастіше ламаються.”>

GEELY Atlas – один з найпопулярніших китайських кросоверів, але й один з найчастіше поломаних. Деякі власники вважають, що самими незадовільними компонентами є трансмісія, підвіска і електроніка. Увімкнення двигуна може виявитися проблемою, іноді авто не заводиться, що призводить до додаткових витрат на ремонт.

undefinedGEEL – один з найпопулярніших китайських кросоверів, але й один з найчастіше поломаних. Деякі власники вважають, що самими незадовільними компонентами є трансмісія, підвіска і електроніка. Увімкнення двигуна може виявитися проблемою, іноді авто не заводиться, що призводить до додаткових витрат на ремонт.”>

Chery Tiggo – модель, яка зарекомендувала себе з самої кращої сторони у вигляді доступності і комфорту. Проте, цей китайський кросовер завжди стикається з проблемами. Основними недоліками є посиленей привід, шум підвіски та скрипіння в колісах. Більшість власників також вказують на неякісну електроніку і різновидні несправності у системі ходової частини.

undefined<stronChery Tiggo – модель, яка зарекомендувала себе з самої кращої сторони у вигляді доступності і комфорту. Проте, цей китайський кросовер завжди стикається з проблемами. Основними недоліками є посиленей привід, шум підвіски та скрипіння в колісах. Більшість власників також вказують на неякісну електроніку і різновидні несправності у системі ходової частини.

“>

Great Wall Hover – ще одна популярна модель китайського кросовера, що здобула визнання серед автолюбителів України. Проте, власники постійно зіштовхуються з проблемами, які зв’язані з нестабільністю роботи сенсорної системи, системою керування та ходовою частиною. Деякі водії також скаржаться на швидке зношування деталей і велику кількість несправностей у двигуні.

undefinedGrea – ще одна популярна модель китайського кросовера, що здобула визнання серед автолюбителів України. Проте, власники постійно зіштовхуються з проблемами, які зв’язані з нестабільністю роботи сенсорної системи, системою керування та ходовою частиною. Деякі водії також скаржаться на швидке зношування деталей і велику кількість несправностей у двигуні.”>

НашМото