6 легких способів, як відімкнути двері автомобіля без використання ключа та потрапити всередину

Як відкрити двері автомобіля без ключа 6 простих способів потрапити всередину коли вони замкнені

1. Використання антени

Один з найпростіших способів відкрити двері автомобіля без ключа – використання антени. Беріть тонку антену або металевий дріт, створіть маленьку петлю на одному кінці і вставте її всередину автомобільного замка. Зафіксуйте петлю навколо кнопки замка, і потягніть назад, щоб відкрити двері.

2. Використання пластикової картки

2. Використання пластикової картки

Ще один багатофункціональний спосіб – відкрити двері автомобіля за допомогою пластикової картки. Вставте картку між дверима та кузовом біля замка, намагаючись створити зазор. Потім робіть торсійний рух, намагаючись почути клацання, коли карта засяде в замку. Після цього, здивуйтеся, як двері відкриються без ключа.

3. Використання гумки від шини

Є зазор між задніми дверима автомобіля та кузовом? Використовуйте гумку від шини, щоб відкрити їх. Встановіть гумку навколо замка, затисніть її на задній край дверей. Потім, намагаючись зробити торсійний рух, потягніть гумку назад, доки двері не відчиняться.

4. Використання дроту та гачка

Якщо ви вправний майстер, спробуйте відкрити двері автомобіля за допомогою дроту та гачка. Згорніть дріт так, щоб утворився петлю на одному кінці. Тоді, вставте дріт всередину замка та спробуйте задержати гачок на днищі замка. Зробивши це правильно, ви зможете відчинити двері.

5. Підкрутіть вікно

Ще один швидкий спосіб увійти до автомобіля, якщо двері замкнуті, – підкрутити вікно. Щоб це зробити, знайдіть точку підходу між вікном та дверима. Використовуйте наявній інструмент, наприклад, гвинтокрил з ножем, щоб створити маленьку дірку поряд з замком на вікні. Потім, використовуйте захоплення, щоб повернути злощасний замок. І скажіть “прощай” замкнуті двері!

6. Зверніться до фахівців

6. Зверніться до фахівців

Якщо ні один із вищезазначених способів не працює, або ви не впевнені в своїх навичках, краще звернутися до фахівців. Запрошуйте спеціаліста, який може відкрити двері без пошкодження заломами або розбиттям скла. Будьте готові до того, що цей процес обійдеться вам дещо дорожче, але це найбезпечніший та надійний спосіб досягнути мети.

За допомогою цих простих способів ви можете відкрити двері автомобіля без ключа навіть у найскладніших ситуаціях. Але не забувайте – дотримуйтеся законів та етичних принципів, а також звертайтеся до допомоги фахівців, якщо це потрібно.

Метод № 1 використовуйте шнурки

Шнурки можуть бути великим помічником, якщо ви залишили ключі всередині закритого автомобіля. Цей метод є одним з найпростіших і найбільш доступних для використання.

1. Запасний шнурок можна використовувати для створення антени, яка вставляється в проміжок між дверцятами автомобіля та кузовом.

2. Намотайте кінець шнурка на пальці, щоб створити велику петлю.

3. Зачепіть петлю шнурка навколо кнопки відкриття дверей або ручки дверцят.

4. Потягніть вниз і вгору, стараючись відкрити замок дверей.

5. Шум чи характерний звук, що виникає, буде означати, що замок відчиняється.

6. Після успішного відкриття дверей, ви можете вийняти шнурки і відчинити двері вашим ключем.

Цей метод може бути більш ефективним, якщо за нього береться досвідчена людина. Проте варто пам’ятати, що цей метод може пошкодити захисну покриття або замок дверей, тому слід бути обережним і використовувати його тільки в надзвичайних ситуаціях.

НашМото