Як купити автомобіль з Німеччини: поради та рекомендації

Як пригнати авто з Німеччини

Авторинок Німеччини є одним з найбільш привабливих для українських покупців. Багатьох потенційних власників автомобіля приваблює не тільки доступність ціни, але й можливість придбати автомобіль з найбільш вимогливими характеристиками. Адже, якщо в Україні вартість автомобілів порівняно вища, ніж в Німеччині, то пригнати машину з Німеччини можна значно дешевше за вартість аналогічної моделі на українському авторинку.

Однак, покупка автомобіля з Німеччини потребує певної підготовки та дотримання правил. Тоді, якщо автомобіль вже знаходиться на кордоні, його перевезення і доставка наїжджує на деякі витрати, зокрема на митні збори. Для оформлення перевізної декларації та здійснення митного огляду автомобіля необхідно звернутися до державних органів та оформити ідентифікаційний код на машину. Надається можливість здійснити митний огляд в межах України.

Для розмитнення авто, що пригнане з Німеччини, доведеться заплатити акцизний збір, митні збори та податок на додану вартість. Для здійснення такої процедури необхідно мати спеціальні документи, такі як декларація про розмитнення автомобіля, транспортного засобу, накладна на доставку автомобіля з Німеччини до кордону України та інші оригінал документи, які залежать від країни виробника авто.

Варіанти купівлі авто з Німеччини

Збір автомобілів з Німеччини є дуже поширеним явищем у сьогоднішній добі. Саме там можна знайти безліч автомобілів різних марок та цінових категорій.

Одним із варіантів купівлі авто з Німеччини є транспортний збір. Він може займати більше часу і коштувати вище, але у вас є можливість самостійно обрати автомобіль на місці і впевнитися в його стані.

Іншим варіантом купівлі авто з Німеччини є покупка на авторинку. Ви можете звернутися до покупців із необхідним автомобілем та документами, що підтверджують його деравність. Але, звичайно, ціна в такому випадку буде дещо вищою через акцизний збір.

Також, варто зазначити, що при купівлі авто в Німеччині потрібно звернути увагу на декларації мито та огляд машини на кордоні. Якщо автомобіль відповідає всім вимогам ідентифікаційного коду та має чітку анкету української реєстрації, то процес розмитнення займе багато часу та коштів.

Отже, вибір способу купівлі авто з Німеччини залежить від вашої ситуації та бажань. Але необхідно пам’ятати, що пригін автомобіля з Німеччини в межах України є законодавчо затвердженим процесом, який може зайняти багато часу та зусиль.

Етап 1 – пошук та підбір автомобіля Резервування

Ціни на автомобілі з Німеччини можуть бути набагато нижче, ніж на внутрішньому ринку. Тому багато потенційних покупців звертають увагу на автомобільний ринок Німеччини. Саме на цьому етапі необхідно провести попередній пошук автомобіля та зв’язатися з продавцем.

Транспортного ідентифікаційний номер (VIN) Це спеціальний номер, який призначає виробник кожному автомобілю. За допомогою VIN можна отримати багато важливої інформації про авто, таку як модель, рік випуску, комплектацію, історію ремонтів, страхові випадки тощо.
Огляд автомобіля Перед пригнанням автомобіля з Німеччини рекомендується провести огляд та тест-драйв. Це можна зробити самостійно або запросити фахівця.
Розмитнення Пригін автомобіля з Німеччини потребує розмитнення на митному посту на кордоні країн. До складу вартості розмитнення входить акцизний збір, мито на українських кордонах та державній митниці, а також необхідний збір декларацій і документів.
Доставка Після прийому автомобіля на кордоні відбувається його доставка до місця призначення. В залежності від відстані та транспорту, доставка може зайняти від кількох днів до декількох тижнів.

Український покупець має можливість звернутися до автоагентства, яке надає послуги з пригону автомобілів з Німеччини. Вони забезпечать повний цикл пригону автомобіля та сприяють у вирішенні всіх організаційних питань. Адже процес пригону авто з Німеччини має багато відтінків, залежить від великої кількості факторів, тому доведеться мати справу з мревами та формальностями. Автоагентства надають також інформацію про актуальну ставку акцизного збору, доступність автомобіля на ринку Німеччини, орієнтовні терміни проведення процедури передачі автомобіля, а також кошик послуг на кожен етап процесу пригіну.

Етап 2 – виїзд до Німеччини

Етап 2 - виїзд до Німеччини

Перед тим як пригнати автомобіль з Німеччини, вам доведеться виїхати до цієї країни. Тоді, коли ви вирішили купити машину і знаходитесь на території України, вам потрібно оформити всі необхідні документи.

Звернувшись до державних органів України, ви отримаєте ідентифікаційний код покупця, який дозволить вам бути учасником розмитнення автомобіля. Також вам доведеться заповнити декларацію про митне оформлення, вказати ціни покупки, які залежать від ціни автомобіля, палива та розмитнення.

Зараз, завдяки введенню безвізового режиму між Україною та Німеччиною, дорога до пригіна автомобіля стала найбільш зручною і доступною. Вам буде дозволено переміщатися між країнами без прив’язки до митного пункту пропуску, адже кордон перетинається в будь-якому місці, якщо збір і декларація заповнені коректно.

Перш ніж виїжджати до Німеччини, рекомендую забезпечити себе потенційним списком машин і зв’язатися з продавцями, а також скласти план вашої поїздки.

 1. Перш ніж виїжджати до Німеччини, зверніть увагу на транспортний засіб, ознайомтеся з особливостями марки. Це важливо, адже саме в Німеччині ви проходитимете огляд автомобіля та оформити всі необхідні документи.
 2. Огляд автомобіля вам можна провести особисто або здати авто на спеціалізовані служби по огляду. Це є дуже важливим етапом, адже в результаті огляду можуть виявитися незначні технічні несправності, які можуть затримати передвиження транспортного засобу у межах України або вона стане причиною нісендящого розмитнення.
 3. Після того, як ви пройшли огляд автомобіля і заплатили за нього, зверніться до митниці транспорту ЄС. Це служба, яка займається розмитненням авто з Німеччини, а також європейського регіону, але не з України.
 4. Працівники митниці ЄС перевірять наявність документів на автомобіль і мито. У разі, якщо документація заповнена вірно, працівник митниці оцінює його привабливість та безпеку. Найбільш зручний і дешевий спосіб привезти автомобіль з Німеччини – це виїхати з ним через кордон самостійно.
 5. Після отримання всіх необхідних документів у німецькій митниці, ви отримуєте дозвіл на пригін автомобіля, а також кілька документів про його незначний знос.
 6. Тепер вам залишилось оформити автомобіль в Україні. Зверніться до української митниці транспорту та перевезення та отримайте всю документацію, необхідну для подальшої реєстрації транспортного засобу в Україні.
 7. Одним з найважливіших кроків у процесі розмитнення автомобіля є сплата акцизного збору, тобто оплата податків та зборів. Вид виконання сплати може бути двома форматами: електронним та банківським переказом.
 8. Завершує цей етап виїзд з автомобілем на межі України. Зараз ви маєте можливість перетнути кордон найбільш зручним способом для вас. Головне, не забудьте назад відправити декларацію про розмитнення і інші важливі документи в терміни, які вам надаються.

Для потенційних покупців автомобілів з Німеччини рекомендується планувати доставку автомобіля до кордону України від 1 до 2 тижнів. Залежно від обраних послуг транспорту і потрібних специфікацій, цей етап може зайняти більше чи менше часу. Ціна доставки автомобіля з Німеччини до України залежить від багатьох факторів, таких як тип транспорту, маршрут та відстань до місця призначення.

Пам’ятайте, що при розмитненні автомобіля з Німеччини важливо ознайомитися з акційним і офіційним курсом євро в Україні, а також з умовами виходу з ЄС. Завдяки все більшій популярності пригону автомобілів з Німеччини варто ретельно досліджувати процес підготовки й оформлення документів. Після офіційного розмитнення власник машини змушений зареєструвати його в державних владних органах України, та адже саме українські акцизні збори виявляються більш високими в порівнянні з європейськими. А власник авто з Німеччини повинен усвідомлювати величезну конкуренцію на українському ринку автотранспорту.

Етап 3 – перевірка авто в Німеччині Купівля оформлення документів

Етап 3 - перевірка авто в Німеччині Купівля оформлення документів

Перш за все, потенційним покупцям варто звернутися до спеціалізованого автосервісу в Німеччині для проведення повної перевірки обраного автомобіля. Дана процедура дозволить визначити технічний стан машини, ступінь зносу деталей, можливість ремонту та обґрунтувати ціну для українського покупця.

Основні етапи перевірки авто включають:

 1. Перевірку кузова на наявність корозії та пошкоджень.
 2. Огляд підвіски та гальмівної системи.
 3. Діагностику двигуна та системи палива.
 4. Перевірку роботи електрики та електроніки.
 5. Аналіз масляного та охолоджувальної систем.

При проведенні перевірки авто важливо враховувати, що усі обрані роботи повинні бути зроблені саме у спеціалізованому сервісі. Це дозволить забезпечити високу якість огляду та надійність зароблених інформаційних ресурсів.

Після успішної перевірки авто, потрібно оформити всі необхідні документи для легального ввезення машини на територію України. Зокрема, це включає:

 • Завірення декларації про ввезення автомобіля.
 • Оформлення транспортного мрев.
 • Оплата акцизного збору та інших мит.
 • Оформлення ідентифікаційного номера автомобіля на митниці.

Зверніть увагу, що час оформлення документів залежить від багатьох факторів, зокрема від державної політики, загруженості авторинку, наявності місць на кордоні та інших обставин. У середньому цей процес займає від кількох днів до кількох тижнів.

Також важливо врахувати, що після оформлення документів ви повинні подбати про доставку автомобіля до кордону України. Вартість доставки може бути додатковим витратою, яка необхідна для завершення процесу пригону авто.

Отже, етап 3 – перевірка авто в Німеччині та оформлення документів – відіграє ключову роль у процесі приготування автомобіля до перетину кордону. Добре проведені перевірка та оформлення гарантують успішний виїзд авто з Німеччини та його легальне ввезення в Україну.

Етап 4 – дорога назад і перетин кордону

Етап 4 - дорога назад і перетин кордону

Після успішної покупки автомобіля, покупців чекає дорога додому. Для українських громадян є можливість замовити доставку машини прямо до дверей, проте більшість власників виїжджають самостійно.

Першим етапом цієї подорожі є перетин кордону. Через надзвичайну популярність покупки авто з Німеччини, державні органи України звертають особливу увагу на розмитнення автомобілів.

При виїзді автомобіля з Німеччини до меж України необхідні документи, які підтверджують законність покупки. Зокрема, це декларація про тимчасовий ввіз транспортного засобу у межах України, ідентифікаційний номер автомобіля та оглядовий лист.

Потенційний власник зобов’язаний самостійно розмитнити автомобіль в пункті пропуску на кордоні. Розмитнення включає сплату мита та акцизного збору. Сума розмитнення залежить від вартості автомобіля та його характеристик. Для уточнення ціни розмитнення можна звернутися до державної митної служби України.

При перетині кордону, автомобіль підлягає перевірці митними органами. Від результатів інспекції залежить термін проходження митного контролю. Однак, варто пам’ятати, що не всі автомобілі проходять повну огляд авторитетними митниками.

Після розмитнення автомобіля, його власник отримує можливість легально пересуватися по території України. Водієві необхідно мати при собі всі документи на машину, водійське посвідчення та дорожньо-транспортні приписи, які за правилами мають бути встановлені на автомобілі.

Не слід забувати, що окрім витрат на розмитнення та мито, при перетині кордону є можливість сплати акцизного збору. Ціна акцизного збору залежить від об’єму двигуна та виду палива, яке використовує автомобіль.

Всі етапи перетину кордону та розмитнення автомобіля можуть зайняти певний час. Зазвичай, цей процес розтягується на 1-2 дні, проте все залежить від вантажності пункту пропуску та особливостей самого автомобіля.

Отже, після завершення всіх формальностей на кордоні, ви стаєте офіційним власником автомобіля з Німеччини і можете спокійно їхати до свого рідного міста. Не забувайте про дорогу та враховуйте поточні ціни на паливо. Адже, доведеться преодолати довгу дистанцію. Бажаємо вам приємної поїздки!

Документи для перетину кордону:
Декларація про тимчасовий ввіз транспортного засобу у межах України
Ідентифікаційний номер автомобіля
Оглядовий лист

Етап 5 – сертифікація Євро 5

Через багатьох українських автолюбителів та шанувальників німецьких автомобілів, попит на авто з Німеччини значно зросло. Чим вищий європейський стандарт, тим вищі ціни на ці автомобілі.

Необхідним етапом пригону авто з Німеччини є огляд транспортного засобу на кордоні. Від правильної ідентифікаційної декларації, яка надається на кордоні, залежить упереджена аналітична перевірка машина на всіх міжнародних контрольних постах.

Саме огляд на кордоні надає можливість перевірити нещодавно зареєстровану на митному кордону країни автотранспортів Євро-5. Тоді потенційний покупець буде впевнений у тому, що автомобіль можна перевозити в рамках євро-його буде можна провести межах України.

У разі пригіну транспорту в самому Німеччині збір документів, необхідних для розмитнення, займе менше часу, оскільки всю контрольну роботу автомобіля проходить на державному рівні німецьких акцизних і митних служб. Основні функції виконують органи охорони миті та акцизного районів.

Після представлення всіх документів і проходження огляду на кордоні потенційному власнику автомобіля належить доведеться звернутися до акцизного та митного офісу. Саме там відбувається перевірка машини на всіх рівнях і контроль за розмитненням.

До вартості пригону автомобіля з Німеччини потрібно враховувати необхідність оплати акцизного мита, що з високою ймовірністю буде залишатися на рівні популярного авторинку. Також потрібно враховувати доставку машини до кордону України та перевірку на території нашої країни.

Огляд транспорту на кордоні та розмитнення є важливим етапом пригону авто з Німеччини на сьогоднішній день. Ці дві процедури впливають на цілому процесі покупки автомобіля та допомагають потенційному покупцеві довіритися машині з Німеччини.

Етап 6 – процедура розмитнення машини

Етап 6 - процедура розмитнення машини

Після того, як ви придбали автомобіль з Німеччини, необхідно пройти процедуру розмитнення для його легалізації на території України. Для цього можна звернутися до державних органів або скористатися послугами спеціалізованих фірм.

Одним із необхідних документів для розмитнення є декларація на автомобіль, яку потрібно заповнити та подати в митний орган. Вона визначає вартість автомобіля, на яку розраховується мито та акцизний збір. До ціни автомобіля також може бути додане мито на паливо та інші додаткові витрати.

Процедура розмитнення може зайняти певний час, залежно від роботи митниць та обсягу роботи. Тому, варто планувати цей етап заздалегідь та бути готовим до чекання.

Важливо зазначити, що розмитнення машини на кордоні можна здійснити самостійно або скористатися послугами спеціалізованих організацій. При самостійному розмитненні необхідно виконати деякі процедури: отримати ідентифікаційний номер автомобіля, заповнити декларацію та пройти митний контроль.

Розмитнення автомобіля на кордоні може зайняти багато часу та енергії, тому багато потенційних покупців віддають перевагу розмитненню на території України. Цей підхід дозволяє зекономити час та зберегти нерви, адже всі формальності вже виконані, і доставка автомобіля буде здійснена без проблем.

Документи для розмитнення Вартість процедури Термін розмитнення
Декларація на автомобіль Залежить від ціни автомобіля Зазвичай 1-2 робочих дні
Мито, акцизний збір Залежить від вартості автомобіля Зазвичай 1-2 робочих дні
Мито на паливо Залежить від кількості палива Зазвичай 1-2 робочих дні
Інші витрати Залежить від виду додаткових витрат Зазвичай 1-2 робочих дні

Для розмитнення автомобіля необхідно також пройти огляд з метою ідентифікації транспортного засобу та визначення його загального стану. При цьому можуть перевірятися технічні характеристики, номери шасі та двигуна, а також наявність та розташування віншувань. Для цього рекомендується звернутися до спеціалізованого сервісу або автосалону, де професіонали проведуть огляд та нададуть всю необхідну інформацію.

В цілому, процедура розмитнення автомобіля залежить від багатьох факторів, включаючи країну походження автомобіля, документи на нього, договір купівлі-продажу та обсяги та види витрат. Тому, перед початком пригону авто з Німеччини, варто детально ознайомитися з українським законодавством та звернутися до професіоналів, щоб уникнути неправомірних дій та непередбачених ситуацій.

Етап 7 – реєстрація в МРЕВ

Після отримання автомобіля з Німеччини та пройдення всіх попередніх етапів покупцям надається можливість звернутися до МРЕВ (Місцева реєстраційна та розвідувальна служба) для реєстрації покупки автомобіля в Україні.

Перед реєстрацією в МРЕВ, необхідно провести огляд автомобіля на території України та заповнити декларацію про ввезення транспортного засобу на митну територію України. При цьому, вам доведеться заплатити мито і акцизний збір, які залежать від ціни автомобіля та його об’єму двигуна.

Після заповнення декларації та сплати мита та акцизного збору, вам необхідно зареєструвати автомобіль в МРЕВ. Для цього вам потрібно мати при собі паспорт, ідентифікаційний код та документи, що підтверджують власність на автомобіль.

Реєстрація в МРЕВ займе деякий час, оскільки вона передбачає перевірку автомобіля, його технічного стану та документів. Також ви можете обрати можливість виконати реєстрацію автомобіля на державній авторинковій системі, що застосовується в Україні.

Після успішної реєстрації в МРЕВ вам буде видано нові номерні знаки та документи, що підтверджуватимуть вашу власність на автомобіль в Україні. Після цього ви зможете їздити на автомобілі в межах країни без будь-яких обмежень.

Варто зазначити, що реєстрація в МРЕВ дозволяє зареєструвати автомобіль та провести огляд в межах України, але якщо ви плануєте використовувати автомобіль за її межами, то вам може знадобитися додаткова реєстрація в інших країнах.

Таким чином, реєстрація в МРЕВ є обов’язковим етапом при пригнанні автомобіля з Німеччини до України. Цей етап дозволяє всім покупцям автомобілів з Німеччини легально зареєструвати свою машину та отримати всі необхідні документи для використання автомобіля в Україні.

Питання та відповіді

Як оформити пригін авто з Німеччини до України?

Для оформлення пригону автомобіля з Німеччини до України, Вам необхідно відвідати державний кордон та подати необхідні документи.

Які документи потрібні для пригону автомобіля з Німеччини до України?

Для пригону автомобіля з Німеччини до України необхідні наступні документи:

 • паспорт громадянина України або ідентифікаційний код;
 • декларація по митному оформленню автомобіля;
 • сертифікат про реєстрацію автомобіля в країні походження (в оригіналі);
 • сертифікат про технічний огляд автомобіля в країні походження (в оригіналі);
 • договір купівлі-продажу автомобіля;
 • платіжні документи, що підтверджують оплату акцизного збору, мита та ін.

Яке мито та акцизний збір доведеться сплатити при розмитненні авто?

Розмитнення авто з Німеччини включає сплату мита та акцизного збору, які залежать від розміру митної вартості автомобіля. Більше інформації про суму мита та акцизного збору можна знайти на сайті державної митної служби України.

Чи є можливість самостійно доставити машину через кордон з Німеччини до України?

Так, ви маєте можливість самостійно доставити машину з Німеччини до України через кордон, адже на українських дорогах діє митний контроль.

Яке паливо можна використовувати в автомобілі з Німеччини на території України?

В автомобілі з Німеччини на території України можна використовувати будь-яке види палива, які відповідають нормативам України.

Чи надається огляд автомобіля при пригоні з Німеччини?

Так, при пригоні автомобіля з Німеччини в Україні проводиться технічний огляд автомобіля з метою перевірки його стану та безпеки.

Як довго займає процес пригону автомобіля з Німеччини?

Час пригону автомобіля з Німеччини залежить від багатьох факторів, таких як відстань до кордону, перевірка документів, огляд автомобіля, розмитнення та інші. Зазвичай весь процес може зайняти від кількох днів до кількох тижнів.

Чи можливий пригін авто з Німеччини через транспортний засіб?

Так, можлива доставка авто з Німеччини до України з використанням транспортного засобу, такого як вантажівка або причіп.

Які євро стандарти повинен відповідати автомобіль з Німеччини для виїзду на українські дороги?

Автомобіль з Німеччини для виїзду на українські дороги повинен відповідати євро-стандартам, а саме, мати сертифікат про відповідність стандарту Євро-5 або вище.

НашМото