Які автомобілі підлягають сплаті “податку на розкіш” і скільки українцям доведеться платити?

“Податок на розкіш” скільки і за які автомобілі доведеться платити українцям

У грудні 2020 року Верховна Рада затвердила законопроект, який передбачає введення так званого “податку на розкіш” для автомобілів, які підпадають під певні критерії. Новий податок став частиною стратегії уряду з боротьби з бюджетним дефіцитом та поглибленням економічних реформ в Україні.

 У грудні 2020 року Верховна Рада затвердила законопроект, який передбачає введення так званого

Згідно з новим законом, вартість авто, які підлягають оподаткуванню, повинна перевищувати певну суму. Власники автомобілів, вартість яких перевищує встановлену планку, зобов’язані будуть сплачувати додатковий податок. Розмір цього податку буде залежати від вартості автомобіля та його технічних характеристик.

 Згідно з новим законом, вартість авто, які підлягають оподаткуванню, повинна перевищувати певну суму. Власники автомобілів, вартість яких перевищує встановлену планку, зобов'язані будуть сплачувати додатковий податок. Розмір цього податку буде залежати від вартості автомобіля та його технічних характеристик.

Метою введення “податку на розкіш” є сприяння розвитку вітчизняної автомобільної промисловості та поступове зниження імпортного автомобільного парку у країні. За словами урядовців, цей податок несе позитивні перспективи для української економіки, а також може сприяти зменшенню небезпеки забруднення навколишнього середовища.

 Метою введення

НашМото