Найдовші автодороги на планеті: довелося шукати!

Найдовші шосе в світі

Відповідно до визнаної шляхетності, обов’язковістью є подорож. Представте собі безкінечний шлях, що розходиться в різні краї світу. На ньому можна відчути справжню магію і душу пригод. Скільки розслабляючих тижнів або пекучих днів усвідомлення ми витрачаємо на шляху, який прокладено перед нами?

Світова мережа шосе – це дійсно чудовий шлях масового сполучення. Багато з найбільш видатних автомобільних маршрутів знайомі кожному шоферу. Розміщені на великій відстані один від одного, вони пролягають через різні країни і материки, з’єднюючи їхне населення.

Серед найдовших шосе у світі особливе місце займає Панамериканське шосе. Воно пролягає через всейвесь материк – від Аляски до Аргентини.

Панамериканське шосе, будуючись по частинам, поєднали всі країни, розташовані на континентах, що сполучаються. Це амбітне будівництво розпочалося в 1923 році в Аргентині і закінчилося в 1979 році в Алясці, США. Розмір його робіт має величезне історичне значення, оскільки на його стороні можна побачити різні пам’ятки культури і природи.

Окрім Панамериканського шосе, серед найбільш найдовших автошляхів варто зазначити Діагональну автомагістраль Бразилії, автотрасу НХ-5 в Індії, американську космічну шосе в штаті Массачусетс і автошлях Росія-Китай.

1 Панамериканське шосе – 48 000 км час у дорозі – 6-12 місяців

1 Панамериканське шосе – 48 000 км час у дорозі – 6-12 місяців

Панамериканське шосе є одним з найдовших шосе в світі. Воно пролягає через 14 сполучених штатів Америки, індія та Росії. Траса простягається на більшості всієї довжини американського континенту, починаючи з Массачусетсу на сході і закінчуючи на краю Патагонії на півдні. Загальна довжина Панамериканського шосе складає близько 48 000 кілометрів.

Подорож по Панамериканському шосе може зайняти від 6 до 12 місяців залежно від швидкості руху та зупинок на шляху. Ця автомобільна траса пролягає через різноманітність ландшафтів та культурних пам’яток, що робить подорож на ній незабутньою.

Панамериканське шосе практично проходить через всі країни Південної та Північної Америки, дозволяючи подорожувати через величезну територію і досліджувати різноманіття історії, культури та природи цих регіонів. Проїхати всі 48 000 кілометрів Панамериканського шосе займе багато місяців, але на кожному етапі ви зможете насолодитися передовими достопримічательностями і вражаючими пам’ятками кожної країни, яку ви збираєтеся відвідати.

Довгий час у дорозі, багато тижнів на шляху, дозволить вам не тільки насолодитися красою ландшафтів, але й відчути повний спектр культурних впливів, які проявляються по всьому маршруту Панамериканського шосе. Змінність природи і численні туристичні маршрути дозволять вам побачити всі перлини Америки, прокататися по маленьким містам, загубитися в бурхливих мегаполісах, відчути історію світу у древніх колоніальних містах і насолодитися текілою і буріто в Мексиці, почути грізний рик самого могутнього водоспаду в світі на кордоні Аргентини та Бразилії, і помилуватися розкішними пейзажами Канади і Аляски.

2 Автострада №1 в Австралії – 14 500 км час у дорозі – 3 місяці

2 Автострада №1 в Австралії - 14 500 км час у дорозі - 3 місяці

Автострада №1 в Австралії вважається однією з найдовших доріг в світі. Ця дорога має довжину більш ніж 14 500 кілометрів і пролягає по всьому південному і східному краю країни. Це одне з небагатьох шосе, яке займає значну частину континенту.

Дорога починається в штаті Західна Австралія і пролягає через всі інші штати і території Австралії, закінчуючись на сході в Новому Південному Уельсе. Дорога проходить через більшість відомих міст та регіонів Австралії, таких як Перт, Аделаїда, Мельбурн, Сідней та Брісбен, і пролягає поряд з багатьма природними красотами і національними парками.

Шлях займає значну кількість часу для проходження. Практично неможливо проїхати всю дорогу за один раз, адже це займе багато тижнів. Багато подорожуючих вирішують подорожувати у вигляді екскурсії, розподіляючи маршрут на декілька етапів і зупиняючись в цікавих місцях по дорозі.

Панамериканське шосе

Автострада №1 в Австралії також є частиною Міжамериканського шосе, відомого як Панамериканське шосе. Це найбільша магістральна система в світі, яка проходить через більшість країн на двох континентах – Північній і Південній Америці. Довжина цього шосе становить близько 48 000 кілометрів і займає багато тижнів для проходження.

Інші найдовші автостради в світі

У світі існує багато інших найдовших шосе. Наприклад, Росія має свою автостраду М10, яка пролягає через всю країну з півночі на південь і має довжину близько 11 000 кілометрів. Іншим прикладом є Національне шосе 44 в Індії, яке також має довжину близько 11 000 кілометрів. Однак, найдовша дорога в Сполучених Штатах Америки – Массачусетс номер 6 – має довжину приблизно 5 000 кілометрів.

Уся ця інформація свідчить про те, що найдовші шосе в світі займають значну кількість часу для проходження і дозволяють подорожувачам побачити багато цікавих місць по дорозі.

3 Транссибірська магістраль у Росії – 11 000 км час у дорозі – 1-2 місяці

Подорож по Транссибірській магістралі може зайняти значну кількість часу. Залежно від швидкості руху і кількості зупинок під час подорожі, можна розраховувати на тривалість від 1 до 2 місяців. Враховуючи велику відстань та обмежену швидкість руху на деяких ділянках, подорож по Транссибірській магістралі є туром, що розкриває всю красу та містичність російського пейзажу.

Ця автодорога з’єднує всі регіони Росії, від самих західних до найсхідніших пунктів країни, і є одним з найважливіших шляхів сполучення в межах Російської Федерації. Транссибірська магістраль є найбільшим шляхом сполучення поміж усіма містами і населеними пунктами країни, надаючи можливість для подорожей та пересування в будь-який куточок Росії.

4 Трансканадське шосе – 7000 км час у дорозі – 2-4 тижні

Трансканадське шосе пролягає через різні типи ландшафтів і місцевостей – від пустельних районів до лісів та гірських потоків. Воно є популярним маршрутом для подорожей і пропонує безліч відмінних місць для зупинки та відпочинку по дорозі. Цей шлях дозволяє вам побачити всю красу Канади, включаючи національні парки, гірські пейзажі та прекрасні озера.

5 Золотий чотирикутник Індія – 6000 км час у дорозі – 2-4 тижні

5 Золотий чотирикутник Індія – 6000 км час у дорозі – 2-4 тижні

Індія вважається країною, в якій проходять одні з найдовших шосе в світі. Одним з найбільш славетних шосе є Золотий чотирикутник Індії, який простягається на відстань близько 6000 кілометрів.

Ця автомобільна магістраль пролягає через чотири регіони Індії: Массачусетс, Росію, Індію та її сусідні країни. Протяжність шосе дозволяє подорожнім прокладати всілякі маршрути на транспорті, що дозволяє їм досліджувати всю красу і різноманіття краю.

Весь шлях можна проїхати на автомобілі, і на це потрібно багато часу – від 2 до 4 тижнів. Ви маєте можливість побачити всю велич Індії та інших сполучених шосе країн, а також насолодитися мальовничими пейзажами та відчути особливу атмосферу подорожей.

Номер Місцезнаходження Протяжність (км)
1 Массачусетс, Росія 2000
2 Росія, Індія 3000
3 Індія, сусідні країни 1000
4 Сусідні країни, Массачусетс 1000

Всім, хто мріє про нескінченні подорожі, Золотий чотирикутник Індії пропонує незабутню відправку в довгу подорож. Затрати тижнів на дорозі варто кожній людині, яка мріє почути спів природи та побачити всю красу та розмаїття краю.

6 Шосе №20 США – 5500 км час у дорозі – 2-4 тижні

6 Шосе №20 США – 5500 км час у дорозі – 2-4 тижні

Шосе №20 в США є одним з найбільш вражаючих у своїй довжині. Загальна протяжність цього шляху становить близько 5500 кілометрів. Подорожувати таким шосе ви зможете від масачусетського міста Бостон до західного узбережжя США в штаті Ньюпорт-Біч, Каліфорнія. Час, який ви проведете у дорозі, залежатиме від ваших зупинок та швидкості руху, але в середньому він становить від 2 до 4 тижнів.

Шосе №20 є частиною панамериканського шляху, який стягується від півночі Канади до півдня Аргентини, перетинаючи багато країн на своєму шляху. Довжина панамериканського шляху сягає близько 19 тисяч кілометрів, і він є одним з найдовших шосе в світі.

На шосе №20 ви зможете насолодитись мальовничими краєвидами Сполучених Штатів, подорожувати через гірські райони, типові пейзажі різних штатів та відвідати численні міста та національні парки. Цей шлях пролягає через різні кліматичні зони, від холодного північного Массачусетсу до теплої та сонячної Каліфорнії.

Переваги шосе №20

  • Сполучає два береги США
  • Шлях пролягає через багато історичних та туристичних місць
  • Надає можливість досліджувати різні штати США
  • Пролягає через гірські райони та національні парки
  • Великий вибір варіантів маршруту та місце для зупинок

Історія шосе №20

Шосе №20 має довгу історію, починаючи зі свого відкриття в 1926 році. Воно стало одним з основних шляхів, що сполучало східне та західне узбережжя США. Після свого створення воно пройшло численні реконструкції та модернізації для поліпшення безпеки та комфорту автомобілістів.

7 Шосе №6 США – 5100 км час у дорозі – 4-6 тижнів

Шосе №6 широко відоме своєю протяжністю, адже воно проходить через багато штатів та міст США. По цьому шляху можна подорожувати на автомобілі та бачити практично всі регіони і краї всієї країни. Також, по Шосе №6 проходить одна з найдовших автомобільних доріг в світі – Панамериканське шосе, яке з’єднує Росію з Індією.

Подорожуючи по цій дорозі, ви зможете побачити багато різних пам’яток, природних крас, історичних місць та міст, які розташовані на всьому шляху. Шосе №6 проходить через більшість штатів США, що дозволяє мандрівникам побачити різноманітність краю і відчути дух кожного регіону.

Якщо ви любите подорожувати і мрієте про подорож по Сполучених Штатах Америки, то шосе №6 стане ідеальним маршрутом для вас. Подорож триватиме від 4 до 6 тижнів, але вона точно варта вашого часу та зусиль.

НашМото