Нові правила видачі автономерів в Україні: що варто знати

В Україні будуть видавати автономери по-новому що потрібно знати

В Україні готуються до запровадження нової системи видачі автономерів. За новими правилами, автомобілістам будуть видають номери у форматі XX 0000 YY, де Х – літера українського алфавіту, 0 – цифра від 0 до 9, а YY – дві літери, які будуть залежати від області реєстрації автомобіля.

В Україні готуються до запровадження нової системи видачі автономерів. За новими правилами, автомобілістам будуть видають номери у форматі XX 0000 YY, де Х - літера українського алфавіту, 0 - цифра від 0 до 9, а YY - дві літери, які будуть залежати від області реєстрації автомобіля.

Зараз автономери в Україні виглядають інакше: на них зображена емблема держави, обов’язково присутній шестизначний код із чисел, який вказує на регіон реєстрації авто, а також серія та номер.

Зараз автономери в Україні виглядають інакше: на них зображена емблема держави, обов'язково присутній шестизначний код із чисел, який вказує на регіон реєстрації авто, а також серія та номер.

Впровадження нової системи автономерів пов’язано із завершенням договору українського уряду з угорською компанією “Шерлок”. Саме ця компанія розробляла і виготовляла номери, що застосовувались останні кілька років. Тепер українська компанія “Богдан” була визнана переможцем тендеру та отримала право на виготовлення та продаж автономерів.

Впровадження нової системи автономерів пов'язано із завершенням договору українського уряду з угорською компанією

Зміна вигляду автономерів відбувається із метою посилити безпеку на дорогах та запровадити нову систему відстеження транспортних засобів. Нові номери будуть знерухомлені і встановлені на авто за допомогою спеціальних гвинтів, що робить майже неможливим їхнє підроблення або викрадення.

undefinedЗмін“>

НашМото