Перевір свої знання про автомобілі з фільмів “Трансформери”

Всі машини з фільмів Трансформери

Фільми про Трансформерів вважаються одними з найпопулярніших в жанрі фантастичних бойовиків. У цих фільмах представлені різноманітні автомобілі, які здатні перетворюватися на різні роботи. Ця серія фільмів розпочалася в 2007 році з випуску першої частини, і з того часу автомобільний світ поповнився безліччю нових трансформерів.

Оснащення автовиробників роботів Трансформерів доволі різноманітне. У фільмах представлені такі відомі марки як Bugatti, Corvette, Peterbilt, Kenworth тощо. Наприклад, Бамблбі – представник Chevrolet, він є одним з найвідоміших автоботам з цієї картини. Він має жовтий зовнішній вигляд та роботичну тулуба. У другій частині фільму він поповнився новим карбюратором і мотором об’ємом 6,2 літра, що робить його надзвичайно розбіганим. А пізніше, у третій частині, Бамблбі трансформується в червоний Chevrolet Camaro.

Один з найпотужніших десептиконів – Мегатрон, який був виконаний в формі танка, також був представлений у різних моделях. В початку фільму його видно в вигляді Дженерал Моторс’ Каділака “Есекалейда”, а пізніше він був замінений на Вестерн-Стерн “Маренго”. У другій частині з’явився новий Мегатрон – клон, який був оснащений танком Caterpillar CT660, а в третій частині Мегатрон превратився в пасажирський літак Antonov An-124.

Крім перерахованих автомобілів, у фільмах з’явилось ще багато інших трансформерів. У багатьох діях режисер вирішив не зупинятися на одній моделі, оскільки в кількості автомобілів була здатна переломити будь-які обставини йому. Наприклад, у четвертій частині фільму були представлені Автоботи, які трансформувалися у різноманітні тварини, такі як дельфіни та мамонти.

Машини з фільму Трансформери 2007 року

Машини з фільму Трансформери 2007 року

У фільмі були представлені деякі дуже вражаючі автомобілі, такі як модельний Bugatti Veyron. Ця модель була оснащена потужним двигуном з максимальною потужністю 1001 кінську силу і мотором об’ємом 8 літрів. Також, представлені автомобілі Chevrolet Corvette, Kenworth T2000 та інші.

Особлива увага була приділена автомобілю Bumblebee – представнику Ауто ботів. Вони вирішили використати класичну модель Chevrolet Camaro, яка була дуже популярна в 80-х роках. Червоний автомобіль у фільмі виконує роль клону Bumblebee і захищає головних героїв від Десептиконів.

Також, серед представників Десептиконів були особливо вражаючі машини. Наприклад, Caterpillar 773B самоскид, який здатний розігнатися до швидкості 60 миль на годину. Його максимальна потужність становить 910 кінських сил. Також, був представлений Танк Десептикона з потужною системою збоку і рукою дрифту, яка дозволяє йому робити позаземні трюки.

Фільм “Трансформери” вирішив перевершити очікування глядачів, використовуючи вражаючі автомобілі з реального світу. Автовиробники також активно поповнили свій арсенал моделями, які трансформуються в роботи, адже йому не призначалося бути автомобілів.

Машини з фільму Трансформери 2007 року вразили глядачів своїми можливостями та вражаючим дизайном. Їхні трансформації та бойові вміння розвивають до неможливості потужності і показують, що автомобілі можуть бути героями поза звичайних робіт фільмового світу.

Питання та відповіді

Питання та відповіді

Оснащений турбодизельним мотором об’ємом 5,9 літра, червоний Kenworth T2000 з фільму “Трансформери” виявився одним з найпотужніших автомобілів, представлених на екрані. Яка модель цього трансформера?

Крім робота-машини Kenworth, в фільмі “Трансформери” збоку авто було видно і з іншої моделі. Це найпоширеніший самоскид Caterpillar, який має потужність кінських сил близько 800. Якого представника цієї моделі ми можемо побачити в картині?

Який автомобіль став “потужним клоном” головного героя Трансформерів – робота Bumblebee? Цей автомобіль був розроблений американськими вченими і випущений до початку зйомок фільму.

Чи вірно, що військовий танк Abrams був увійтий в одну з частин фільму “Трансформери”? Якими особливостями був оснащений цей трансформер в своїй “тулубі”?

Яка модель автомобіля була обрана для головного адверсарія добрих автоботам – робота Megatron? Цей автомобіль був моделлю 2010 року і мав вражаючу модель трансформації з показником максимальної швидкості більше 300 кілометрів на годину.

Які види військових машин були представлені в фільмі “Трансформери”? Що особливого в них підкреслював режисер?

Американські вчені створили модель робота-машини Trax, яка була оснащена системою автопілоту. Які особливості притаманні цій конкретній моделі?

Одним з представників десептиконів, а своєму “першому житті”, був робот Drift. Які висновки можна зробити про його першу модель? За якою моделлю він може бути перехоплений в кількох англо-американських франшизах?

НашМото