Скільки коштуватиме обов’язковий техогляд для українців?

Українцям назвали вартість обов’язкового техогляду доведеться витратитись

Плануючи свої витрати на транспортні потреби, майже кожен автовласник знає, що регулярний технічний огляд є обов’язковою процедурою. Однак, зараз важливо зазначити, що відтепер всім власникам автотранспорту доведеться витратитись значно більше грошей на цей вид послуг. За офіційною інформацією, найближчим часом вартість обов’язкового техогляду зросте понад вдвічі.

Наразі вартість техогляду для автомобілів типу “легковий” становить приблизно 300 гривень. Однак, згідно з новими правилами, ця сума збільшиться і складе близько 600 гривень. Для вантажівок вартість перевірки технічного стану збільшиться ще більше – до 2000 гривень.

Очевидно, що зростання вартості технічного огляду значно позначиться на бюджетах українців. Тому багато автовласників уже зараз почали шукати альтернативні варіанти, які допоможуть їм економити. Серед ідей – пошук дешевших станцій техогляду або навіть відмова від придбання авто з підвищеною вартістю перевірки.

У світлі нових реалій, стає дедалі більш важливо ретельно підходити до свого бюджету і планувати витрати на транспортні послуги заздалегідь. Технічний огляд, хоч і неприємна процедура, поки що залишається необхідним етапом для забезпечення безпеки на дорозі, тому пошук ефективних варіантів економії стає реальним вирішенням проблеми.

НашМото