Українські законодавці розглядають можливість дозволити ввезення автомобілів без обов’язкового технічного огляду

В Україні хочуть дозволити ввезення будь-яких автомобілів без техогляду

Уряд України розглядає можливість допустити ввезення будь-яких автомобілів без обов’язкового проходження технічного огляду.

undefinedУря“>

Як відомо, проведення техогляду йде в ногу з міжнародними стандартами, визначеними Конвенцією про дорожній рух. Однак, з’явилася потреба у змінах в дотриманні цих вимог, особливо відносно ввезення автомобілів до країни.

Розглядається варіант ввести нову систему, яка передбачає можливість в’їзду транспорту без техогляду, але з обов’язковим встановленням екологічних стандартів для кожного автомобіля. Такий підхід сприятиме захисту довкілля, адже будуть контролюватися рівень викидів автомобіля та його відповідність екологічним нормам у різних країнах, звідки автомобіль привезено.

Розглядається варіант ввести нову систему, яка передбачає можливість в'їзду транспорту без техогляду, але з обов'язковим встановленням екологічних стандартів для кожного автомобіля. Такий підхід сприятиме захисту довкілля, адже будуть контролюватися рівень викидів автомобіля та його відповідність екологічним нормам у різних країнах, звідки автомобіль привезено.

«Це дозволить запровадити сучасні санітарно-екологічні норми, встановлені у Європі та інших країнах. Таким чином, буде стимулюватися розвиток автомобільної промисловості в нашій країні та підвищуватися рівень безпеки на дорогах», – пояснюють представники Міністерства транспорту та зв’язку України.

undefined«Ц“>

НашМото