Знак 21 “Головна дорога” – Знаки правил дорожнього руху в Російській Федерації

Знак 21 “Головна дорога” – це один з основних знаків правил дорожнього руху, який інформує водіїв про головну дорогу на перехресті або развороті. Важливо знати, що на цій дорозі водії мають пріоритет перед транспортними засобами, що рухаються з боку пересічення. Цей знак гарантує безпеку руху та допомагає уникнути небажаних аварій.

Знак 21 “Головна дорога” має форму трикутника з червоною облямівкою і білою штриховкою посередині. Він з’являється перед перекрестями або розворотами, щоб попередити водіїв про зміну рухових умов. Важливо запам’ятати, що знак 21 вказує на головну дорогу за способом обслуговування, а не за первинністю. Якщо на перехресті встановлено знак 22 “Уступи дорогу”, то водії повинні дати дорогу транспортним засобам, що рухаються по голій дорозі.

Знак 21 “Головна дорога” використовується там, де є особлива потреба виділити пріоритет руху транспортних засобів на певному перехресті чи развороті. Водії повинні додержуватися знака і враховувати рух інших учасників дорожнього руху. Таким чином уникається зіткнення та збільшується рівень безпеки на дорозі.

НашМото